Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randira, lekoptatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randira, lekoptatott (elfoglalt), most meg magától ír, érdeklődik? He?

Figyelt kérdés

Én lány, ő fiú, összejönnék vele, mint a két kicsi legó.

(20&22)

:D



#vicci vagyok tudom
2017. jan. 29. 02:46
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Attól még,hogy nem tudtad értelmezni,hogy az "elfoglalt" az tényleg "elfoglalt",lehetett az.

Nem lekoptatott,ahogy a mellékelt ábra is mutatja.

Úgyhogy mondd neki mi a szitu

2017. jan. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem koptatott le, csak nem volt ideje, és nem-nem vagy vicci.
2017. jan. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tűnik, néha a dolgok valóban azt jelentik, ami az eredeti jelentésük.


Tudom, te lány vagy, neked ezt nehéz felfogni.

2017. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Ír...jaj, ebből nem lesz legó.


Hányszor előfordult már, hogy randira hívtam valakit, de nem jött. De írt! Írt, gyakran írt. Volt, aki szerelmes verseket, volt, aki éjjel a bánatait osztotta meg velem.

Ha azt mondtam, ne írogassunk, hanem találkozzunk, akkor beteg lett a tengerimalac, fájt a vakbél, sok volt a munka, túl magasan állt a nap.


Kedves Viccilegó! Aki ír, arra szarjál! Azzal foglalkozzál, aki azt mondja neked, hogy iksz napon kávézni, mozizni, bulizni, legózni akar veled! Aki csak ír, az kamuzik!


Kitartást!

Egy idősebb legó.

2017. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A fenébe, már megint részegen írogatok gyakorira..

:(:(

2017. jan. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!