Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 ÉVES FIÚK TI MIT SZÓLNÁTOK?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 ÉVES FIÚK TI MIT SZÓLNÁTOK?

Figyelt kérdés
Ti mit szolnátok ha egy vadidegen 13 éves vadidegen lány rátok irna ezzel (már szemeztetek párszor)Szia,mi már találkoztunk de te lehet hogy, nem emlékszel rám az ért is irtam rád mert szimpatius vagy számomra . Vagy ti valamu más jönne be?

2017. aug. 16. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó csaj örülnék neki.
2017. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se 14,se fiú,de ha írsz neki,legalább helyesen :)
2017. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok 14, de azt gondolnám, hogy nyelvtanból bukásra álsz.
2017. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak mivel képzeld új a telefonom ezért mindig kicseréli a szavakat
2017. aug. 16. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-asnál a pont :D


Jajj, hagyjuk már ezt az új telefon, meg nincs ékezet meg siettem baromságokat. És ha kicseréli? Vagy félreütöd? Mielőtt kiteszed a kérdést, tessék átolvasni kétszer, nincs-e benne hiba. Ha találsz, javítod.


Ez még nem is annyira vészes, de van, hogy olvashatatlan a szöveg és a felénél otthagyom, mert nem akarok azon agyalni 5 percig, hogy vajon mit akart írni.

Ez téged is minősít, látszik mennyire hanyag vagy, és mennyire leszarod az embertársaidat is. Én vissza se írnék. Bár én sem vagyok 14 éves

2017. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!