Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 16 eves fiuk mit szolnatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 16 eves fiuk mit szolnatok?

Figyelt kérdés

szoval a pasimmal aludtam (NEM VOLT SEMMI!!!) es mar felalomban voltam ilyen kiskifliben aludtunk vagy hogy mondjak (amikor a feloldalamon fekszem o is a hatam mogott es megolel) es veletlenul felalomban elfingottam magma :SS erre egybol fel is riadtam mert eloszor nem tudtam mi volt az majd radobenntem hogy a sajat pukim :SS nem tudom hogy fent volt-e vagy mar aludt de a ...pont a fenekemnel volt :SSS

utana nem tudtam aludni orakig cask ezen ragodtam es toprengtem m ivan ha meghallotta :SS


fiuk ti mit szolnatok ha ez tortenne?


2016. aug. 26. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtad az éjjelt ezzel a kérdéssrl. Szerintem semmi gond nincs belőle.
2016. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én tuti hogy meglepődtem volna! Ha szaga nem volt akkor nincsen para, lehet azt hitte hogy ő volt! :D
2016. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van unalom úgy érzem
2016. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kiábrándító ,de ettől még nem változtatna semmin, viszont én biztos nem hoznám fel a dolgot.
2016. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most lefingtad a f@$2át szegénynek?:D jot rohogtem en is, ide megeri feljonni:D
2016. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele,biztos nem vette észre.


Lehet ez még fordítva is akkor sincs semmi gond,

addig még megnem tudod. :D

2016. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Nembirom gec1 ilyen hulye kerdest
2016. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kiegetsz ember😂😂😂 ahhh ez sok 😂😂

Meghaltam😂😂

2016. aug. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ember meg mindig ezen kacagok😂😂😂
2016. aug. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugodjál le, ha kicsit is értelmes a gyerek, tudja hogy szoktál fingani. Sőőőt, ő is szokott. Teljesen normális dolog. Persze nem kell direkt a másik előtt fingszerenádot tartani, nem arra akarok célozni.

Elhiszem hogy ciki egy helyzet volt, de ilyen hülyeség miatt órákig nem aludni..

2016. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!