Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajesh kérdése:

Lányok ti mit gondoltok azokról a Fiúkról akik nem annyira sportosak és vagányak? Akik nem járják egész este a várost nem azaz első hogy titeket vagy magát leittasson?

Figyelt kérdés

Mi van azokkal a Fiúkkal akik nem követik a divatot, nem járnak diszkóba, nem táncolnak nincs jó hangjuk és nem vágassák olyanra a hajukat, mint egy kefe?


Ha egy fiú inkább tényleng romantikus akar lenni nemcsak pofázik össze mindent hogy ő a kemény Pityu, tud főzni és inkább menne el veletek moziba; kockulna; vagy csak otthon filmet néztek? ( jÓ most nagyon bunkón irtam le a dolgokat de értitek)


2017. aug. 17. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A barátom pont ilyen ,és nagyon szerencsésnek tartom magam emiatt. Minden zsák megtalálja a foltját. A lányok között sem mindenki kicsapongó és bulizós, köztük is vannak kockák és otthonülősebbek. Mivel nem mozdulnak ki annyit se az ilyen lányok ,se a fiúk ,emiatt nehezebben is találják meg egymást.

De a kérdésedre visszatérve én kedvelem az ilyen srácokat ,és biztos nem vagyok ezzel egyedül.

2017. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hadd fogalmazzam meg.


Azt hiszik, hogy élettelenek vagyunk.

Tény és való, van közöttünk jó pár élettelen, csak éppenséggel ha már elterveztem azt, hogy a következő 5 évemben miket szeretnék megcsinálni azok mellé pont ezek a divat hülyeségek hiányoznak a legkevésbé főleg úgy, hogy napi 7-8 órákat suliban vagyok, ha van alkalom akkor utána még elmegyek a Müllerbe 6-8 órát melózni, szóval a hétvégét azt vagy "önző" módon magamnak tartom meg és magasról teszek mindenre és kipihenem a hétköznapjaim vagy elmegyek még hétvégén is (beosztás függő) 8-12 órát melózni.


Csak hogy magamból induljak ki.


Továbbá ha még magamat veszem alapul akkor azért se megyek ilyen helyekre, mert haverok egyszerűen annyira nem bírják a piát, hogy az katasztrófa, isznak 3 kört és kb mindenki másik irányba dől ki aztán még nekem kell őket felszedni a földről, vagy éppenséggel a tipikus diszkós kemény gyerekekre nem akarom pazarolni az időmet, hogy ott most kötekedik meg ilyenek.

Én élem szépen az életem ahogy szeretném és a tanulmányaimmal meg ha sikerül minden 2 végzettséggel meg 3 gépkezelőivel azért mondjuk ki, eléggé szépen el lehet helyezkedni nem csak szakmunkásoknak való posztba hanem vezetőibe is akár.


(NEM LENÉZÉS MIATT MONDOM AZT, HOGY "szakmunkásoknak való poszt"!!!)


20/F

2017. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, sok lány vágyik olyan fiúra, mint azt leírtad. Én sem vágyom bulizásra, csak összebújós estékre. Kiráz a hideg a páva srácoktól, és én sem vagyok oda a mai divatért. Én én vagyok. Te te. Ne légy mindenki! :) Hidd el találsz majd egy lányt, aki így fog szeretni, csak ne rossz helyen keresd, ne a 10 kg smink és karmok alatt.

17/L

2017. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól meég hoyg nem tartoznak rá ezek a Tulajdonságok vagy nem ez az érdeklődési köre, attól még lehet helyes, vicces,aranyos,romantikus.Ha megtalálod életed szerelmét úgysem az lesz a lényeg,hogy ő e a"legmenőbb alkesz"aki a várost járja.Amit leírtál elég "rosszfiúsak" .De mivan azokkal a jó képességű fiatalokkal akiknek a tanulás fontosabb,mint a sport vagy a bulizás?
2017. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan ilyen ilyen fiút keresnek mint Te. Közöttük vagyok én is. És nagyon is örülnék neki ha találnék olyat aki illik a leírásra.

15L

2017. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Számomra ilyen a normális fiú, őket szoktam kiszúrni a társaságból. El lehet vele menni szórakozni olyan helyre amit mindketten élvezünk, nem pedig diszkóba, ahol egyre alacsonyabb a színvonal. Ha szeretek valakit, sokkal jobb program otthon vagy valahol kettesben lenni, ahol egymás társaságától érezzük jól magunkat, minden extra nélkül.
2017. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont ezek a normálisak.
2017. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt ezeket olvasni! Köszönöm mindenkinek aki leírta a véleményét!
2017. aug. 18. 13:17
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha én igy ilyen barátnőt keresnék akkor hogy kéne hozzálátnom? Nem igazán vagyok nagy csajozós típus :D


Insagramot használjakl vagy valami hasonló weboldalt?

A Facebookot is alig használom :D

2017. aug. 18. 22:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát figyelj... Nekem élőben próbálkozzanak, neten mindenkit lekoptatok :D Facebookot én is utálom, az kizárt, instán ha jól nézel ki (ez felszínesnek hangzik, de hát ott csak azt látom)akkor van egy minimális esélyed. Ne azzal kezdj lehetőleg, hogy "szia, ismerkedünk?" hanem valami egyedit találj ki annak a lánynak, aki tetszik.
2017. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!