Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajesh kérdése:

Lányok ti mit gondoltok azokról a Fiúkról akik nem annyira sportosak és vagányak? Akik nem járják egész este a várost nem azaz első hogy titeket vagy magát leittasson?

Figyelt kérdés

Mi van azokkal a Fiúkkal akik nem követik a divatot, nem járnak diszkóba, nem táncolnak nincs jó hangjuk és nem vágassák olyanra a hajukat, mint egy kefe?


Ha egy fiú inkább tényleng romantikus akar lenni nemcsak pofázik össze mindent hogy ő a kemény Pityu, tud főzni és inkább menne el veletek moziba; kockulna; vagy csak otthon filmet néztek? ( jÓ most nagyon bunkón irtam le a dolgokat de értitek)


2017. aug. 17. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na igen #10 élőben kellene ezeket a lépéseket megtenni, de hát nem egy egyszerű dolog "megtalálni" az ilyen lányokat.

Nem pottyannak csak úgy az ölünkbe városban sétálva. :D

2017. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most írtam volna, hogy itt vagyok, keress meg, de inkább ne :D Mondjuk ha lány egyedül megy moziba, azzal kb az "öledbe pottyant" (#10)
2017. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Most írtam volna, hogy itt vagyok, keress meg, de inkább ne :D"

Köszi ez tetszett, nagyon jót derültem rajta. :'D


Hát igen, a mozis dolog mond valamit, csak az a baj, hogy a legközelebbi is 100 km-re van Pécsen. :/

2017. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tetszenek az ilyen fiúk, de félek hogy mire felnövök az ilyen fiúk teljesen el fognak tűnni...13/L
2017. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!