Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg hogy lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg hogy lenne e velem? 20f

Figyelt kérdés

A SZTORI: Megismertem egy gyönyörű lányt pár napja.16 éves,4 hónapig chateltünk neten.Először találkoztunk, 4 órát töltöttünk együtt,abból az 1 óra kínos volt,nem nagyon beszéltünk,mert a legforgalmasabb és leghangosabb utcákba sétáltunk és az többé nem fordul elő. 60 km re lakik tőlem ami nem gond,akár minden nap,minden másnap mehetnék hozzá.Nem vagyok biztos hogy bejövök e neki. Na most én szeretnék vele újra eltölteni egy napot.Úgy érzem az első találkozó nem volt tökéletes,mivel a barátnőjét is magával hozta meg még több dolog miatt.Mondjuk hogy 60% ban jól sikerült a találkozás és az ismerkedés.De nem csókoltam meg.Okés mondjuk csak hogy egy sima ismerkedés,első találkozás volt. Ha lenne második tudnám hova kell menni,mi volt a jó,mi volt a rossz. Egy napra összejönnék vele,aztán meglátnánk hogy lenne e kapcsolat belőle.Szeretnék vele eltölteni egy napot,leülni egy csendes parkba ahol nincsenek emberek,vagy csak kevés,csókolózni,ölelkezni,egymáshoz bújni és beszélgetni.Még jobban meg szeretném ismerni. Mivel a barátnője akit hozott sokkal beszédesebb mint ő. Úgy esik ki hogy jobban megismertem a barátnőjét mint őt.



RÖVIDEN:Egy lány akivel összejönnék egy napra,kapcsolatot csak akkor mondok ha megismertem rendesen és összeillünk.Ő nem tudom mit gondol erről.Na most a kérdés.



A KÉRDÉS: Hogy lenne a legjobb ezt megkérdezni tőle? Legkönyebb lenne facen mert ott beszélünk legtöbbet. Ritkán telefonálunk. Telefonba úgy érzem hogy elronthatom. És hogy? Mondjuk ezz jó hogy: Szeretnék kettesben eltölteni egy napot,jobban meg szeretnélek ismerni.Meg szeretnélek csókolni téged.Úgy érzem az első találkozás nem sikerült valami jól ezért szeretnék egy új esélyt kérni tőled.Megkapom? Adok neked időt hogy gondolkozz,bármennyit kérsz,de abban biztos vagyok hogy újra látni szeretnélek. Vmi ilyesmire gondoltam vagy hogy ne legyen hosszú csak simán kérdezzem meg hogy összejönnél velem? Persze leírom neki először hogy szimpatikusnak találom,nagyon gyönyörű és hogy szeretne e összejönni velem. Lányok nektek ez bejönne? Mindenkitől várom a választ. Lehet hogy egy kicsit hülye a kérdés de sok segítséget kaptam már a gyk től ezért gondoltam felteszem.


2017. aug. 23. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég ha annyit írsz neki, hogy te örültél, hogy múltkor találkoztatok és jól érezted magad. Éppen ezért, ha te is így gondolod, találkozzunk megint.


A csókot ne hozd fel, ez nem az Éjjel-Nappal Budapest, nem fog egy normális csaj a második randin csőrözni veled. Az összejönnél velemet meg szintén butaság 1 félig-meddig randi után kérdezni.

2017. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányként írom, hogy ne hozd fel még se a csókos, se a kapcsolatos dolgot. Nekem volt ilyenbe részem és iszonyat kellemetlenül éreztem magam. Légy türelmes és ne nyomulj túlzottan mert elfogod ijeszteni. Egy találkozásból még nem sok derül ki, adj időt neki és magadnak is. Lehet ez nálad is csak egy hirtelen fellángolás, nekem a szerelemhez azért sokkal több időre van szükségem, hogy kialakuljon, nem vagyunk egyformák az tény. De egy randi az még nagyon az eleje.

Sok sikert! :)

2017. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel lányként írsz meggyőztél hogy visszafogjam magam,de annyit azért megkérdezhetek tőle hogy hamarosan újra találkozhatunk? Egyébként meg attól rettegek hogy más majd előbb cselekszik,szerelmet vall és én barátzónába kerülök.Mivel több pasi ír neki. Iszonyat féltékeny személy vagyok. Vagy annyit megkérdezzek hogy tetszek e neki? Vagy inkább ne?
2017. aug. 23. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A találkozót felhozhatod, abba nincs semmi. Egyszerűen csak szeretnéd jobban megismerni és minél több időt vele tölteni.

Attól meg ne félj, hogy más "lenyúlja" előled. Ha ez történne, akkor a lány nem is kedvel igazából annyira hogy neked érdemes lenne rá időt és energiát szánni. Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd ezt, de ne rohanj vakon utána. Eleve 16 évesen még nem olyan komoly az ember. Én személy szerint 18 éves se érzem magam komolynak. Meg ez is milyen már, hogy közben másokkal is írogat és találkozik. Nem vagyok féltékeny típus, de ha valakinek igazán tetszem akkor az ne akarjon már mással is randizgatni mellettem. Aztán majd ki a jobb alapon dönt (egy ilyen versenyben nyerni a legrosszabb, mert akkor a nyakadon marad ezaz ember). Ebbe azért gondolj bele.

Ez a "tetszek neked?" kérdés elég furcsán jönne ki. Mármint, nyilván nem fogja azt mondani, hogy nem, de azt se, hogy igen. Szóval ezzel nem leszel előrébb. Nekem spec volt olyan fiú az életemben aki külsőre nem fogott meg, nem vonzódtam hozzá, de mégis kedveltem. Nagy álszentség az is, ha valaki azt mondja a külső nem számít. Én a helyedbe kipuhatolóznám finomabban. Tereld úgy a témát, hogy burkolt kérdés legyen, vagy kétértelmű.

2017. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az a gáz ha facen mondanád el neki. Megérdemli azt tőled hogy élőbe halja. Mellesleg nem elszomorítani akarlak csak tényt közlök hogyha 1x találkoztatok eddig akkor ne várj el olyan sok mindent. Jobb ha nem sieted el. Mert ha most elrontod lehet hogy végleg elrontod. De amugy sok sikert. :)
2017. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok megnyugodtam :) ha valaki szertné elmesélni a saját sztoriját nyugodtan írjon. Beszélgetek veletek
2017. aug. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!