Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak tetszenek az őrült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszenek az őrült lányok?

Figyelt kérdés
19L

2017. aug. 23. 22:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Broooo ohmmmm mindegy. Szerezz egy 12 voltos akkut (pl autó) és fogj 2 szigetelt vezetéket. Egyik + másik - és a két csupasz végét tedd össze. Ott a szikra generátor. Csak mivel rövidre zártad az akkut jó pár ezer volt és jó pár amper elszabadul szóval a vezeték lassan le ég ezért jó ha húzol kesztyűt is. Ez jó kis őrültködés mikor nem tudtam milyen veszélyes csináltam :) azóta is csinálnám csak vezetéket nem szabad pazarolni
2017. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nincs ott párezer volt... amikor összezárja inkább a 0V-hoz közelít a feszültség, viszont bszott nagy áram folyik, 200-500A és az eszi meg a vezetéket, és a szikra inkább az elfröccsenő fémes szikra, nem a nagyfeszes ionizalodott, latvanyos, de "hideg"..
2017. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Attól függ, tényleg őrült, vagy csak egy gyerekes stílusa van amit még nem nőtt ki. Ha tényleg őrült, van saját személyisége, nagyon bejövős.
2017. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22. Bocsánat igazad van nincs ellenállás :) fáradtan nem szabadna mindent írogatni
2017. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Teccessz. 😉😘
2017. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek nagyon :D

18f

2017. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

,,Amikor olyanom van éjjel randarílozok a kocsival, italt csempészek a munkatársaim üdítőjébe, buliban sose iszok hanem a csiccsent emberekkel szórakozok meg ilyenek"


Ez nem őrült, hanem phaszkalap. Vagy hétköznapibb nyelven seggtitán. Nem tudom, ki akarna ilyen párt magának, aki másokat idegesítve szerez saját magának örömet. Valakinek biztos bejön, talán egy ajtócsapkodást megér. Többet nem hiszem.

2017. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!