Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Belemenjek a dologba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a dologba?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, de ő csak barátság extrákkalt akar...

Nekem még nem volt barátom, szűz vagyok.

Már vágyok erre-arra, de jó lenne egy kapcsolat, nem csak sz3x... De annyira vonzó, és végre találtam valakit, aki szerint szexi vagyok.


Bevállaljam? Vagy először legyen egy kapcsolatom és utána legyen barátság extrákkal kapcsolatom?



2017. aug. 24. 00:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik, de én azt mondanám (szerintem sok emberrel mögöttem), hogy ne. Nem kell siettetni.
2017. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Stark2000 ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Szerintem a pároddal amúgy is jobb lehet szeretkezni.. sokkal másabb! ;)
2017. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy te erzed! Mostani lanyok mind 14-15 evesen mar rendesen szexelnek
2017. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
ilyenbe se most, se soha máskor életed folyamán ne menj bele. Jó vége nem lehet, csak szánom-bánom, és ha nincs szerencséd, életre szóló lelki sérülés.
2017. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

És még valami: mindig a lelkiismeretedre és az eszedre hallgass, sohase a vágyaidra.

Talán kevésbé lesz izgalmas az életed, de mindent összevetve boldogabb ember leszel.

2017. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kellene belemenned. Biztos más is tart szexinek, valaki olyan, aki meg is tudna becsülni, mint nőt, és nem csak egy alkalmi szexpartnert lát benned, akivel mellesleg jókat lehet beszélgetni.
2017. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Khurhva akarsz lenni?


Igen? Nem?


Menj bele! Ne menj bele!

2017. aug. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne menj bele. Magadat aláznád meg. Legyél igényes magaddal szemben. Várd meg szépen a nagy szerelmet, aki szeret, mint embert és tisztel, mint nőt. Ott ismerkedjetek össze, kezdjetek el járni s majd utána, ha mindketten akarjátok.

Főleg úgy, hogy szűz vagy... Egy életre szóló lelki sérülés maradna benned...

2017. aug. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod hogy az elsőd tényleg jó legyen ne tedd meg inkább várj. igaz fiú vagyok de a legtobb korombelivel ellentétben még szűz vagyok szerintem várj egy olyanra aki tényleg szeret
2017. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!