Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemmában vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok! Belemenjek a dologba vagy ne?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


17 éves lány vagyok,és van egy 21 éves fiú "ismerősöm".A minap felhozta,hogy ő szeretne velem szexuális kapcsolatot létesíteni,de ha úgy sül el a dolog,akkor komolyabb kapcsolatot is szeretne.Ezalatt azt értette,hogy nem csak a szexről szólna a dolog,de az első találkozásnál legyen szex,és beszélgessünk meg ismerjük meg egymást jobban,és ha bejövünk egymásnak,akkor össze is jöhetünk.Nem nagyon tudom mit tegyek :/ Bele is mennék,mert tetszik nagyon meg nagyon aranyos velem,barátom nincs és rég csináltam már,csak parás a dolog,hogy mi van ha kitudódik az évek során,és mi lesz ha beleszeretek,ő viszont nem fogja viszonozni.Nem akarok egy "menő csávó" egyik strigulája lenni,de az a baj,hogy régóta tetszik már nekem.

Mit tanácsoltok? Belemenjek vagy ne?

Előre közlöm,hogy emiatt nem vagyok k*rva,ez az első ilyen helyzet,és nem is fizetnek(xD).


2010. aug. 4. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menj bele! szerintem csak ki akar használni (csak egy vonás lennél egy füzetben a sok közt)
2010. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy csak megakar dönteni.
2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
62%
ha tetszik a csávó, akkor már önmagába is nagy élmény lenne ha jól megdugna, még akkor is ha utána nem lesz semmi....én belemennék.....:P
2010. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem beszélve arról, h ha Te meg beleszeretsz, és ő csak 1 jó éjszaka voltál a számára, akkor Te leszel a reménytelen szerelmes... (nem jó az semmire)
2010. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen ne menj bele, hiszen első sorban szexet akar, aztán, ha...

Na egy normális srác nem így állna a dologhoz, a sorrend kicsit más lenne. De gondolj bele, mennyi nőnek ajánlja fel ezt, meg fogja is, és lefogadom, hogy akkor is ezt teszi majd, ha lesz egy állandó partnere. Ez szánalmas.

2010. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van!!! Teljes mértékben!!! Csak egy lennék a sok közül!

Nem megyek bele,lemondom a dolgot!:)

És köszönöm!:)

2010. aug. 4. 13:37
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a ciki,hogy elég sok alkalmi partnere van,ahogy tudom,ő is mondta,hogy nagyon sok csajjal volt már.

Szóval én teljesen kis hülye vagyok,hogy ilyenen gondolkozok :D

2010. aug. 4. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha tetszik, nyugodtan menj bele. Legrosszabb esetben lesz néhány kellemes estéd és szerzel némi tapasztalatot. Ha a srác ügyesen kezeli a helyzetet, akkor nem fog kiderülni a dolog.
2010. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan sok nővel összefeküdt már, akkor meg pláne felejtsd el, ki tudja milyen nemi betegségeket szedhetett már össze :S
2010. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Feltalálták már az óvszert...
2010. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!