Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Milyennek képzeltek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Milyennek képzeltek egy jól sikerült első randit? (Budapest)

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallani, hogy olyan legyen az első randi, hogy adj bele apai anyait, mert ez lehet hogy az utolsó esély, hogy felkeltsed a hölgy érdeklődését.


Ne legyen unalmas, legyenek programok, legyen olyan egyedi, hogy biztosan emlékezetes, pozitív élmény maradjon benne, hogy utána azt érezze, hogy szívesen csinálna még hasonlókat, és kedve legyen újra találkozni a fiúval.


Nagyon érdekelne, hogy valóságban milyennek gondoltok egy randevút.

Milyen programokat tartotok olyannak ami különleges, de nem túlzás.


Én nekem elég gyenge a fantáziám speciel. Hogy nekem mi egy randi, az elég unalmas...

Találkozni mondjuk a hősök terén, sétálni a Népligetben, leülni egy ottani étkezdében…


Olyan dolgok is zavarnak, hogy rendben, legyenek programok, de az utazás olyan bizarr pillanatok, pl metrón alig halljuk egymást, lehet nincs is beszélgetés, létrejön kínos csend… Buszon, villamoson meg fél centinként ember van, megint olyan kellemetlen helyzet lehet.

Szóval valahogy olyannak képzelném el ideálisan, hogy séta távolságok, legfeljebb rövidebb közlekedés. (második találkának már nem találom olyan cikinek, mondjuk 20-30 perc buszozást (pl Normafa)


Milyen programokat tartotok, ideálisnak, ti személy szerint mit csinálnátok szívesen egy első randin?



És persze amúgy ott van az a tipikus kérdés, ti hogyan vélekedtek, az első randira hozott ajándékról, ( csoki, virág )?

(Valahol olvastam, hogy a lányok ezt úgy is érezhetik, hogy le akarja kenyerezni vele a a fiú.)



Minden rendes választ köszönök szépen!

(húszon eleje F)



2017. aug. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Exemmel kv-zóban voltunk. Jó volt, de alig hallottuk egymást.


A párommal a Margitszigeten sétáltunk kb. órákon át. Fagyiztunk, beszélgettünk, nevettünk. Nagyon élveztem, csend volt, napfény, meleg, aztán a naplemente is gyönyörű volt... :)

2017. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem életem legjobb randija volt mikor felsétáltunk a Kékes tetőhöz és ott beszélgettünk, kajáltunk stb...

De ha Pesten kéne vmi hasonló akkor a Gellért hegy is jó :)

Persze ha látod higy a csajon magas vagy tűsarkú van akkor ne akard vele megmászatni :D

2017. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el,hogy ketten ülünk egy kocsiba simogatjuk ölelgetjük egymás puszit adunk egymásnak illetve csók azért így képzelem el mert így történt az életem legjobb randija.
2017. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!