Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy egy lány nála jóval idősebb pasival kavar?

Figyelt kérdés
Az én helyzetem is ilyen, én 18 éves vagyok a pasi pedig 32. Mar kb három hónapja vagyunk együtt. Én nagyon szeretek vele lenni megkapok tőle mindent ezt szerelemre és másra is értem természetesen. A tenyéren hordoz. Csak az a baj hogy sokat utazik mert vállalkozó és így keveset találkozunk. A családtagok nem orulnek annak hogy én egy 14 évvel idősebb pasival vagyok egyszerűen nem tudják elfogadni. Nektek erről mi a véleményetek? Ti összejönnetek egy nálatok idősebb pasival? Vagy ha szülő lennel és a gyereked lenne ebbe a helyzetbe ahhoz mit szólnál? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 28. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom azzal, hogy más kivel jár... Ha vele érzed jól magad, akkor minden okés.

Magam mellé max 25-26 éves pasit tudnék elképzelni (17 vagyok) de szerintem már ez is két másik generáció, nagy a gondolkodásbeli eltérés.

Anyu biztos kiakadna, neki a 22 éves srác is idős lenne hozzám. :D

17L

2017. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na az viszont igaz mi is teljesen máshogy gondolkodunk:"D
2017. aug. 28. 11:54
 3/13 A kérdező kommentje:
És a szülők mar csak ilyenek én megértem hogy csak jót akarnak nekünk de akkor is...-.-
2017. aug. 28. 11:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kavar, az gáz. Ha a pasi nős, az még gázabb.

Ha érett, normális, nemcsak a szexről szóló kapcsolatuk van, akkor rendben.

Viszont egy épphogy nagykorú és egy harmincas éveiben járó ember nagyon másképp gondolkozik. Mi van, ha a fickó holnapután bejelenti, hogy gyereket szeretne? Ő már teljesen megfelelő korban van hozzá, te viszont még nagyon nem. Te még lehet, hogy középiskolás vagy, ő dolgozik. Szóval nagyon sok a buktató és az ilyen kapcsolatok sokszor hamar véget érnek.

De persze nem feltétlenül. Ismerek olyan házaspárt, ahol a férfi 57, a nő 41 éves és idén lesz a 20.házassági évfordulójuk:)

2017. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat ezt a gyerek témát mar megbeszéltünk egy darabig meg nem lesz gyerek de amúgy neki mar van egy ugyhogy... és nem nos hanem elvált. Ahogy az előbb is írtam igen a gondolkodásunk más de ez nem olyan nagy akadály. Én mar nem középiskolás vagyok hanem most kezdem az egyetemet.
2017. aug. 28. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az számít kinek van több pénze nem az hogy hány éves . Kioffolnád a 32évest is ha csóró lenne . Fasszom járna ilyen nővel .
2017. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hidd el hatos válaszoló én se járnék olyan pasival mint amilyen te vagy.
2017. aug. 30. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát... Alapvetően abszurdnak tartom, hogy egy 18 éves lány és egy 32 éves férfi egymás lelki társai legyenek, egyszerűen azért, mert más életszakaszban jártok, és az lenne a természetes, hogy emiatt másképp is gondolkodtok. Ha viszont tényleg egy hullámhosszon vagytok, akkor az azt jelenti, hogy a pasid éretlen a korához képest. Szóval én nem kételkedem abban, hogy ő ugyanúgy szeret téged, mint te őt, de ez is magában hordozhat súlyosabb problémákat.

Amúgy pedig tudok hasonlóra példát az ismerőseim közül, én ott a férfit ismertem, aki dicsekedett nekem, hogy hú de fiatal csajt szedett föl...

2017. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy igazatok vagy e. Ha az ember szerelmes akkor nem lat tisztán mint most én. Ugyhogy nem tudom mi legyen.
2017. aug. 30. 13:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha szereted, a fickót, járj vele. Csupán mellette azért próbálj racionális is maradni, tehát pl.ne szülj neki gyereket, ha te magad még nem vágysz rá.
2017. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!