Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtti izgulást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtti izgulást hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés

Volt már pár sráccal első randim, de mindegyik előtt úgy izgultam hogy jaj. Teljesen görcsben van a gyomrom, hányingerem van. A mostani helyzet még furcsább, mert neten ismertem meg a fiút. Hogyan izgulhatnék kevésbe? Nem értem miért van, magabiztosnak érzem magam, nem azért izgulom hogy nem tetszem neki vagy ilyesmi, hanem hogy randi és juj:D Tudom nagyon csitrisen hangzik, bocsánat.

Köszönöm a válaszokat:)



2017. szept. 1. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Alkohol, bár nem szerencsés.
2017. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan nagy baj, ha izgulsz... lánynál elnézik, még aranyos is lehet.

Ellenszere? A második randi! :-)

Ott már nem fogsz annyira izgulni.

2017. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem mindenkinél válik be, de én ilyen esetekben megmondom mindig a másiknak, hogy izgulok. Nem feltétlen így, de jelzem számára, félig komolyan, félig viccesen, hogy milyen lelkiállapotban vagyok. És ettől meg is nyugszom, hiszen már nem azzal foglalkozom utána, hogy jaj, nehogy észrevegye, hogy nem vagyok 100%-osan magabiztos vagy hasonlók. Első randinál ne hidd, hogy van bárki, aki nem izgul. Ez természetes, hiszen ilyenkor sok minden eldől. Ezért is jó őszintének lenni.
2017. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, természetes. Én a barátommal még a második randin is izgultam :D
2017. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Így van, ahogy előttem írták. A világ legtermészetesebb dolga, hogy izgulsz. Hidd el, a partnered se kevésbé, még ha igyekszik is a nagyfiút játszani. Olyan vizsga ez, amelyre nem lehet kellőképpen felkészülni. Nekem a közel 50 kapcsolatomhoz rengeteg sikertelen randevú is kapcsolódik, és sohasem tudtam levetkőzni ezt az egészséges vizsgadrukkot. Max akkor, ha nem volt a dolognak tétje. Tehát ha nem komoly kapcsolatra utaztam.

Szóvak izgulj csak nyugodtan! :-))

2017. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos :D hagyd meg :D ha el akarod folytani akkor egy kulica palinka, de az hatranyt jelentene, foleg ha vacsihoz mondjuk bort isztok valami jobb helyen :D
2017. szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!