Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van undorodás érzésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van undorodás érzésem?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú közeledik akkor úgymond megijedek és azt akarom, hogy közöm se legyen hozzá. Gyakran van hogy "undorodást" érzek. Olyankor egésznap hányingerem van. Szó szerint. Félek hogy unalmas leszek a fiúnak vagy valami miatt kiábrándul belőlem és eldob.

17/L


2017. szept. 18. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészen véletlenül nem levelezel gyakorin itt valakivel?
2017. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma reggel akartam megközelíteni egy lányt, szóval ez megadta a kellő önbizalmat, remélem ő nem így érez. :DD


Egyébként nincs a múltból rossz élményed? Esetleg szimplán undorodsz az emberektől/párkapcsolatoktól? Ezt az undor miatt kérdezem, mert a félelemnek/szorongásnak nem szabadna kiváltania ezt.

2017. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem levelezek senkivel sem gyakorin.

Nem emlékszem semmi olyanra amitől ilyen érzésem lehetne.

A válaszokat köszönöm.

2017. szept. 18. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálad az a férfi lesz nyerő, aki ezt az ellenérzést benned szépen, kedvesen, türelmesen legyőzi. Igazi győztes hadvezér lesz! - még ha látszólag pl. egy könyvtárban szöszmötöl. És akkor jó lesz, egyikőtök sem fog unatkozni.
2017. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert még szűz vagy és nem tudod mire számíts ha elkapnak az Ákosok.
2017. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is pontosan ugyanez a helyzet, csak én rossz emlék(ek) miatt félek kb minden fiútól, szerintem nekem azért lehet. De pont ugyanez, ha elhívnak randizni azonnal hányingerem lesz, és azonnal nemleges választ adok, nagyon feszült leszek akkor is, ha előtte nagyon jól kijöttünk...

18/l

2017. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!