Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudok random lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok random lányokkal ismerkedni az utcán?

Figyelt kérdés

Múltkor is amikor ültem ott egyedül egy padon, tőlem nem messze ült egy lány és többször is rám nézett meg én is rá igazából de nem mertem csak úgy leszólítani :D

Mit tehetnék?



2017. szept. 21. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd le.:D
2017. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mit mondhatnék neki? :D

Egyébként ha már többször rám néz az jót jelent nem?xd

2017. szept. 21. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

"Lehet csak lszart egy madár és azt nézte rajtad." :D:D


Szólítsd le.

2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem fontos, hogy legyen egy kis szemezés, mert ha csak simán mész, az nem nagyon fog bejönni (nekem már 3-szor nem jött össze, hogy utcán "elcsíptem" bemutatkozásnál több nem volt, persze nálad történhet másképp)Nem nehéz, ne parázz rá, odamész és mondod neki pl. szia, aranyosnak tűnsz, van kedved ismerkedni? vagy lenne kedved meginni egy kávét? Hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2017. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ne rettegjetek már egymástól. A másik is csak ugyanolyan ember, mint ti. :) Ha nézitek egymás, csak mosolyogj és köszönj rá, hogy szia, mizu? Vagy integess... nem fog megenni. :)
2017. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!