Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán, tömegközlekedési meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán, tömegközlekedési meg ilyen random helyeken hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják,hogy lehet ismerkedni utcán buszon ilyesmi, de probalni szerintem senki vagy csak magyon kevesen szoktak ott probalkozni, en meg senkit se lattam..

Milyen szoveggel/indokkal szolitasz ott le holgyet?

Valaki elmeselhetne egy ilyen szituaciot,mert nem tudom elkepzelni,lehet en vagyok a bena..


2017. júl. 13. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Az egyik barátnőmet buszon szólította le a párja, higy ilyen szép lányt még sosem látott és szívesen megismerné. Két éve vannak együtt :)

Engem sosem szólított le senki, mert nem vagyok egy szép lány sajnos, de én is nagyon értékelném, ha valakinek lenne batorsága odajönni hozzám.

2017. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem ilyen helyen ismerkedésben mindig az zavar, hogy 100%-ban a kinézetről szól, aztán kiderül, hogy hülye, hogy nyafka, hogy szélsőséges nézetei vannak, vagy bármi.


Szerintem jobb olyan körülmények között ismerkedni, ahol pár percet azért már lehet beszélgetni.

2017. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Buszon kétszer szólítottak már le. Az egyik alkalommal megkérdezte az illető aki mellettem ült, hogy "Ne haragudj, de virágot kéne vennem két hölgynek szívességért hálából, és nem ismerem a környéket. Tudod hogy az Árpád környékén merre lehet vásárolni?" Igazából nem tudtam, megköszönte, megkérdezte, hogy merről jövök és így beindult (ősrégi segítségkérő trükk). A végén az Árpádnál leszálltunk és nyújtotta a kezét, mondta a nevét, stbstb... A másik ami szintén buszon volt, akkor hazafele ült mellém egy srác, és jó étvágyat kívánt, majd megkérdezte, hogy "Munka után?:)" Aztán elindult itt is a beszélgetés.

Metróból szerettem volna kiszállni, és megláttam egy embert, aki nagyon hasonlított első blikkre messziről egy rég nem látott ismerősömre (szemüveges vagyok, de csak vezetéshez hordom), és felvettem vele a szemkontaktot. Metróból kiszállva már köszönt, hogy "Szia" és én is vissza. Ekkor jött a ledöbbenés, hogy nem is ő volt, hanem egy teljesen ismeretlen ffi. Bocsánatot kértem, hogy lesziáztam, mert azt hittem, ismerős. Így elindult a beszélgetés.

Nemrég pedig egy másik vidéki nagyvárosban jártam, ahol az utcán mentem, és nagyon figyelt egy srác már messziről. Elkezdtünk szemkontaktot felvenni, és mikor közelebb ért, "Szia", és én is. Ekkor megmondta, hogy tetszem neki, és megkérdezte, hogy van-e barátom, és így folytatódott a dolog.

2017. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Random helyen random ismerkedés! "Milyen szoveggel/indokkal szolitasz ott le holgyet? ": Szia Randomka! Mit szolsz az ilyen random idöjáráshoz?
2017. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tízperces buszutak alatt nem érdemes, a lány csak tolakodásnak venné a dolgot, tehát ott nem szólítanék le senkit.

Több órás vonatúton, hajón, repülőn stb. viszont már sanszos a dolog. Én például szívesen szórakoztatnám különféle légi- vagy vízikatasztrófákkal :DDDDDD

2017. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jegyeket, bèrleteket..
2017. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!