Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Látásból ismert lányt elhívni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látásból ismert lányt elhívni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de csak látásból ismerem. Mindig megnéz magának és fordítva. Ritkan futunk ossze akkor is altalaban másodmagával van. Szóval nem sok alkalmam van.. Szerintetek így 'ismeretlenül' gáz megállítani és elhívni valahova?

2017. szept. 21. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! Próba szerencse. Szerintem minden lány önérzetének meg a női mivoltànak jól esne legalább is nekem igen. De kezdheted úgyis hogy figyeled/bàmulod ha ő nem a barátnői biztos leveszik hogy nézed őt aztán hajrá. Én is például se perc alatt kiszúrtam hogy legjobb barátnőmet bámulja egy srác és még vissza is nézett utána. Sok sikert:)


16/L

2017. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz! Sok sikert! ^^
2017. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem mar levettek.. :D igazabol arra vagyok kivancsi, hogy így nulla kontakttal nem gaz-e a kozepebe belevagni.
2017. szept. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!