Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jelezzek egy látásból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzek egy látásból ismert fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 15:42
 1/9 anonim válasza:
Szemkontaktus, ilyesmi volt már? Kölcsönös a szimpátia?
2017. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mod el nyugodtan, de ha nem jössz oda akkor nem leszek a tied, de lehet nemet fogok mondani, mert egyértelmű hogy én vagyok az xD
2017. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen szemkontaktus már volt, de az a baj, hogy nem bírom sokáig tartani :/
2017. jan. 6. 15:53
 4/9 A kérdező kommentje:
miért lennél te? XD
2017. jan. 6. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de én vagyok az xd
2017. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na akkor hány éves vagy?
2017. jan. 6. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
17 mondjuk nem engem kérdeztél de ez itt a gyakorikérdések.hu és ha tudjuk valamire a választ akkor válaszolni kell!te mennyi idős vagy?
2017. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14
2017. jan. 6. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol szoktad látni. Ha pl. buszon akkor próbálj melléülni és vmiről elkezdeni beszélgetni, mosolyogj rá stb.
2017. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!