Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Próbálkozak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Próbálkozak?

Figyelt kérdés
Nem rég érkezett egy új osztály társam aki nagyon csinos lány és mellettem ül és mar nem egyszer észre vettem hogy mindig néz nem tudom mert és ma is nézett kérdeztem hogy mi az és nem válaszolt beszélgettem vele és nagyon rendes lány de halottam pár dolgot róla hogy mar meg volt az egyik fiúnak de nem hiszem hogy igaz lenne nem tudom mit csináljak próbálkozak vagy meg ismerkedjek meg jobban vele? és majd utána próbálkozak ?
2017. szept. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
NA de mi a kérdés. Persze hogy ismerd meg és jöjj össze vele ha tetszik neked és szereted is és ő is szeret téged akkor egyértelműen.
2017. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha néz téged tetszel neki, hívd el randizni.

és ha lefeküdt mással mi van abban? mindenkinek vannak szexuális igényei, pletykákra soha nem kell adni.

2017. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de elég félénk vagyok és felek ha meg kérdezem hogy randizna e velem az osztály elött nem lenne a válasz mert szerintem tudja hogy akkor mondanak hogy jaj ne randiz vele meg ilyesmi
2017. szept. 30. 11:39
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy is nem félénk inkább szégyenlős
2017. szept. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!