Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lány szívének elnyerése,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány szívének elnyerése, tetszésem elnyerése?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki a sulinkba jár, ő 9.es, én 10.-es, és félig-meddig összejött egy 11.-es sráccal, de nem vállalták fel egymást. Sokáig nem is irogattak, de most újra, és a csaj még mindig szereti.

Pedig a srác szó szerint a suli legbunkóbbja, a csaj is tudja, és nem menőzve bunkó, legtöbb lány szerint csúnya, meg még dagadt is, egy nagyképű fsz.


A lány próbálná elfelejteni, de nehezen tudja. Rám azt mondják, hogy nem nézek ki rosszul, meg lányokkal mindig aranyos vagyok, ez a lány is mondta.

70kg, 182 cm vagyok

Divatos Miki Ninn szemüvegem van, nem járok nagyon olcsó ruhákban felül elég hoszú hajam van, oldalt rövid (páwás haj), de valahogy sosem szerzek barátnőt, valami sosem jön össze.

Hogyan tetszhetnék meg a lánynak?

Barátok vagyunk, megölel, meg minden, de nemtudom hogyan érhetném el...

Nagyon bírom őt, kedves, aranyos, nagyon szép, és abszolút nem rbancos, mint már sok korombeli.


Köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 28. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Olvasva hülyén hangzik, tudom.

Mikor írtam hogy nézek ki, nem fényezésképpen, hanem mondták a lánybarátaim is, hogy "jól nézek ki".

2017. szept. 28. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Hordhatsz te akármilyen divatos szemuveget ha nyomi vagy ahhoz, hogy megszólitsd,esetleg fröltölj vele...
2017. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nemtudom, hogy szoktatok e ugy neten keresztül beszélni, de ha nem ,akkor először is szerintem írj rá. Ha meg már beszéltek neten, akkor hívd el valahova. Legyen ömbizalmad és kész! És talán lehet,hogy ézert nem szereztél még barátnőt, mert nem vagy elég magabiztos. Alányok tobbsége (szerintem, magambol kiindulva) a magabiztos fiukat kedveli, ugyhogy próbálj meg az lenni, és akkor sima ügy menni fog! ;)
2017. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!