Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszindulat, vagy jogos a...

Rosszindulat, vagy jogos a nem tetszésem, hogy a testvérem nem javíttatta ki a visszavett leánykori nevében az elírt ékezetet, (van még egy kérdés a kiegészítésben)?

Figyelt kérdés

A kérdésemnek a rossz testvéri kapcsolat az alapja, mert normális esetben, ezt meg kéne egymással beszélni. Hivatalos családi ügy kapcsán derült ki, hogy eltérés van a nevünk írásában. Amikor ezt szüleimnek említettem, kiegészítve azzal a megjegyzéssel, hogy még a névben levő kis eltérés is azt tükrözi nem vagyunk jó testvérek, nagyon elszomorodtak, ezt pedig semmiségnek mondták, hogy kit érdekel, egyébként is pénzbe került volna a testvéremnek, ha korrigáltatja a nevét az elmaradt ékezettel.

Mivel még egy kérdéssel várni kéne, hátha, aki olvas, erre is választ ad, igaz, fura kérdés: az élet nagyon meghurcolt. Anno családnak éltem, az már nincs, és halálosan magányos vagyok. Nincs kivel megosztani a gondolataimat, nincs barátnő, akivel gátlás nélkül cseveghetnék, társkereséseim is kudarcot vallottak sok-sok éve. Vannak kolléganőim, de senkire nem tudok ráakaszkodni, amikor régen hívtak, nem mentem, azóta máshol dolgozok, kialakult barátnők vannak, jókedvűek, aktívan élnek. Hallom,ahogy tervezik a 7végi kiruccanásaikat. Az új helyen nem hívtak magukkal, én képtelen vagyok kezdeményezni, és erősen középkorúként, nem tudok nem társat, hanem még egy barátnőt sem összehozni. Ezért írok ilyen helyen. Ahol lehet, valaki "jóindulatú", még a leszbi oldalt fogja ajánlani, pedig teljesen!!!! másról írok. Arról, hogy nagyon szomorú, valójában depressziós vagyok, nincs kivel beszélgetni, ördögi köröket járok. A rosszkedvem felhergeli a férfit, akivel több éve megismerkedtem (nagyon nagyon egoista! ember), aki lassan 1 hónapja tőlem távol dolgozik. Így társam inkább nincs, mint van, ha van, akkor sok esetben sírás lesz a vége. Barátnő, szintén nincs, akivel kibeszélhetném a dolgaimat. De sose volt, ez az igazság. Lehet engem szidni, hogy akkor milyen nő vagy te, akinek se társa, se barátnője, se kutyája, se macskája, csak felnőtt gyerekei vannak, akik élik az életüket?! Biztosan szar ember lehetek. nagyon kevés a pénzem, mozgásterem a munkahely-albérlet. Ennyi. Sírok, alszok, dolgozok. És közben az élet elmegy. Aki tud emberit reagálni, csak az írjon! Bántást nem akarok, fáj ez nekem így is.



2016. máj. 7. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök érdekes, hogy amiatt írsz, hogy nincs senkid, és ezt a problémád összekapcsolod egy elírt ékezettel. Ami neked egy hatalmas családi probléma. Látod itt az összefüggést? Sírsz, hogy nincs senkid, a testvéreddel meg rossz a kapcsolatod egy ékezet miatt?
2016. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy jön ide a tesód nevének elírása?? Egyáltalán, mióta múlik a tesóság egy néven?? :O


A többi pedig, kezdj terápiára járni, csoportba, stb. vagy csak kezdj vmi sportba, csatlakozz bicajosokhoz, futókhoz, természetjárókhoz... ezek a mozgós csoportok csodákra képesek. És bizony türelem kell a kapcsolatok kialakításához. Nem lesz pár hét hónap alatt örök barátság. ehhez évek kellenek.

2016. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tükröz az semmit, ha egy elírás miatt nem akar tortúrát végigjárni egy névátírás miatt, túlérzékeny vagy.

Ha ennyire magányos vagy, akkor legalább a testvéreddel legyél jóban.

2016. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Színtiszta rosszindulat, semmi köze egy elirasnak a rossz kapcsolathoz. Az irományok alapján egoista vagy, azt hiszed a világ körülötted kell hogy forogjon és persze mindenki mas hibás, rajtad kivul
2016. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén? Abból kiindulva, hogy képes vagy egy betűn rugózni, nem csoda, ha senkid nincs.
2016. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg depressziós vagy. Ne szenvedj fölöslegesen, keress fel egy pszichiátert! A területileg illetékes ideggondozóban ingyen fogadnak!Ez nem ciki, de az, hogy tönkreteszed magadat, a kapcsolataidat, az az. A felnőtt gyerekeidnek az a dolguk, hogy éljék az életüket, családot alapítsanak, stb. Nem ülhetnek melletted, és foghatják a kezedet. Felnőtt vagy, meg kell állj a saját lábadon. Tényleg menj pszichiáterhez! Vagy legalább hívj fel egy telefonos lelkisegély vonalat!
2016. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
őszintén, szerintem annyira belemerültél az önsajnálatba, hogy észre sem veszed ha közeledik feléd valaki , a férfid is azért menekül mert egy nyafogó nőt senki nem tud elviselni. Szerintem érződik rajtad a negatív energia és eért kerülnek. Ami a tesód nevét illeti kapaszkodj meg az én és tesóm vezetékneve teljesen különbözik mégis egész jól elvagyunk, szóval nem értem miért vagy kiakadva egy ékezeten. szerintem csak kerestél valami kifogást hogy utáljad, a szüleid meg már inkább nem reagálnak mert szeretnek d emár marhára unhatnak téged
2016. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szoveg reszeid kozott semmi osszefugges nincsen, egy elirt ekezet meg nem jelent semmit. Hallottal mar a magyar burokraciarol? Ha egy elirt ekezet lenne a legsulyosabb gond, amit elkovettek, ez egy szebb orszag lenne. Mellesleg meg nalunk is van ekezetes betu a nevben, van aki igy, van aki ugy irja. En pl. ekezet nelkul, de meg egyszer sem jott oda apukam, hogy "na, latod ez is jel hogy rossz a viszonyunk". Pedig tenyleg rossz.

A masodik gondodra pedig tudok javasolni a egy pszichologust meg nemi onismeretet es azt az apro tanacsot hogy neha neked kell nyitni, mert ha varsz, akkor varjal meg sokaig arra hogy ki fogja a depressziv, ekezeteken lovaglo bus fejedet felkarolni. Senki. Mert erre a pesszimizmusra senki nem lesz kivancsi ami mar a betuidbol is sugarzik.

2016. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén?! Miért nem mindegy neked,hogy Hajdu vagy Hajdú?
2016. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!