Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen érdemes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen érdemes lenne kezdeményeznem egy ~15 éves lánynál? 15 éves lányok, ti hogyan fogadnátok ezt?

Figyelt kérdés

A környékünkön lakik, hetente többször látom, köszönőviszonyba vagyok vele, de ő kezdett el rám köszönni.

Tetszik, nem néz ki annyira fiatalnak.

Én is elég gyerekes vagyok, sokszor kérnek személyit.


2017. szept. 30. 18:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most derítettem ki, hogy még csak elsős a gimiben.
2017. szept. 30. 18:25
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sok ez a korkulonbseg. Mit akarsz te egy 15 eves lanytol? Most vegzett altalanosba.. sokkal szebbek a 18-20 on éves lányok..es van is mit rajtuk fogni , de te tudod.

16/f

2017. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért egy 15 éves lánnyal 21 évesen szerintem túlzás bármit is kezdeni. Nem feltétlen a külseje miatt, hanem mert nem nagyon van miről beszélgetni vele, és maga se tudja mit akar.
2017. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen nem működött 15 évesekkel a kapcsolat,de tégy egy próbát,végülis te jobban ismered a helyzetet.
2017. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem 100 %, de fennáll az esélye, hogy egy ilyen kapcsolat "lassabban" fejlődne, mint ahogy te szeretnéd, de te tudod.
2017. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mind1 azért megpróbálok szóba elegyedni vele. Veszteni nem vesztek semmit.
2017. szept. 30. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van, ha számolsz mindennel, akkor a legrosszabb, ami történhet, az az, hogy X időt eltöltesz valakivel, illetve valamivel, amiből esetleg mégsem lesz semmi. De ha nem állnak sorban az ajtód előtt a csajok, akik be akarnak hozzád kéredzkedni (meg elég felelős is vagy már) akkor próbáld ki nyugodtan! Hosszabb távon a 6 év korkülönbség egyáltalán nem lenne sok.
2017. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 éves lányokat felejtsd el. Én is elküldöm (tartok tőlük) azokat a srácokat akik 17-nél többek.

Nagyon sok 15 évesnek rosszak a tapasztalatai.

15L

2017. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as, leírnád, hogy neked milyen rossz tapasztalataid voltak?
2017. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te 21 éves majdnem férfi vagy,szexuális igényekkel. Sok 15 éves lány még nem/illetve fél a dologtól ami rendbenis van. Neked másról szólna egykapcsolat,mint vszinűleg neki, ezt azért tartsd szemelőtt.
2017. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!