Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek próbáljam megcsóko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam megcsókolni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, osztálytársam.Megtetszett és szeptember óta ismerkedünk.A személyisége is megfogott ezalatt az egy hónap alatt.Következő héten egy helyen leszünk egy esküvő miatt és gondoltam, hogy elhívom sétálni este, egy ilyen randi féleség lenne.Ő csókolózott már, én még nem, szerintetek így is én kezdeményezzem a csókot?Első randin nem korai még?Nem ijeszteném el ezzel?Ez a lány igazi főnyeremény, semmiképp nem akarom elrontani az esélyeim.16/f

2017. okt. 1. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld, hogy viselkedik veled. Ha látod rajta, hogy bejössz neki, akkor próbáld meg.
2017. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő is és én is zavarban vagyunk a beszelgetéseknél, nem tudom figyelni a testbeszédet közben.Valószínüleg ez így lesz akkor is.Többször vettem már észre, hogy engem néz, mindig hallgatja fél füllel, hogy miről beszélgetek másokkal, ebből arra következtettem, hogy van esélyem.
2017. okt. 1. 22:57
 3/5 BarniGamer12 ***** válasza:
100%

Egy dolgot elárulok:

Ha első randin akarsz csókolózni akkor lassan közeledj hozzá hogy legyen ideje átgondolni hogy ő akarja e ezt a csókot vagy nem

Egyébként ha nem hajtasz rá azonnal és azt mondja hogy nem akarja akkor nem rontod le az esélyeidet

CSAK AZ A FONTOS HOGY NE KAPKODD EL A DOLGOT!!


ui: csak arra is figyelj hogy ő akarja e ezt a dolgot

figyelj rá és a reakcióira

2017. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy hasznos válasz volt, köszönöm.Valamilyen ötletet, hogy mégis, hogy közöljem vele, hogy tetszik tudsz adni?Szeretném, hogy biztos leessen neki, hogy mit érzek, a jeleket lehet nem veszi észre.Ha meg csak elmondom a beszélgetés közben, hogy mit érzek iránta és ha esetleg viszonozza az érzéseim, pozitív választ kapok nem tudom mit csináljak utána, simán folytassam a beszélgetést?Elég hülyén jönne ki így.Első barátnő lenne, első próbálkozás, nézzétek el a tudatlanságom:D
2017. okt. 2. 22:17
 5/5 BarniGamer12 ***** válasza:
Leírom privátban
2017. okt. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!