Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor szokás megcsókolni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokás megcsókolni egy lányt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hányadik randi után? Most szombaton találkozunk és eddig egész jól beszélgetünk facebook-on, meg szimpatikusak is vagyunk egymásnak. Tehát első randi után meg lehet csókolni vagy várjunk a második randi utánig? És ha sétálunk a városban és tényleg véglegesen megvagyunk győződve arról, hogy tényleg szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor meg lehet fogni egymás kezét vagy megölelni egymást?

2017. jún. 22. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem számít ra es jol tudod, hogy bejossz neki es ezt akarna o is, csak fel megtenni vagy varja hogy te tedd meg.
2017. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kiss Melinda 29 válasza:
86%
Igazából igen megcsókolta törd de azt úgyis érezni fogod meg apró jelek vannak hogy ő akarja e. A másik ne támad le ha szép finoman közeledést nem lesz baj max elhúzza magát akkor ne próbálkozzunk újra. A kéz fogás meg rajtatok múlik .
2017. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Szerintem akkor,amikor kèszen álltok rá
2017. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

akkor kell meg kérni a másik kezét

kérem szépen az ilyen intim dolgokat csak házasság után szabad

mikor a pap mondja hogy csókold meg a menyasszonyt akkor már lehet addig kerüljétek kehetőleg

ha nagyon nem bírtok magatokkal akkor kesztyűbe meg foghatjátok egymás kezét de azzal is várnék a nászéjszakáig

2017. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jön magától majd a helyzet. Figyeld a gesztusait. Például ha tartja a szemkontaktust akkor lehet arra vár, vagy ha néha néha a szádat nézi. Kb. ezek a jelek rá szerintem.
2017. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es egy kicsit érthetőbben fogalmazd már meg a válaszodat, mert alig lehet értelmezni. 4-es menj a p*****a, hogy lehet így félre érteni egy kérdést?! 1-es, 3-as, 5-ös köszönöm az értelmes válaszokat.
2017. jún. 23. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező :D én se kezdtem el kötekedni hogy hogy lehet ilyen idióta kérdést fel tenni :D

van aki 1. randi előtt szokta

van aki még a 4. randi után se

az ember személyiségétől és a helyzettől függ

de ezt gondolhattad volna

amugy te se gondoltd gondoltad komolyan hogy azt a házasságos dolgot komolyan mondtam??

szerintem te még inkább várj vele pár évet mert elme szinten lehet nem vagy ott ha korba és testileg ott lennél....

2017. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, 22 éves vagyok.
2017. jún. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!