Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek menjek oda hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek oda hozzá ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Nyitott személyiségnek mondanám magam. Szeretek megismerni új embereket, és ha rajtam múlik, könnyen találok velük témát. Volt már néhány kapcsolatom, szóval vannak tapasztalataim.

A szituáció egyébként igen furcsa. Van egy srác, akit sokszor láttam a környékünkön. Biztos vagyok benne, hogy korombeli, plusz-mínusz egy év talán. Tavaly tavasz vége körül elkezdett rendkívül szimpatikussá válni nekem, viszont sajnos még a nevét sem tudom. Sokszor utaztunk, és utazunk mind a mai napig egy buszon reggelente, vagy szembemegyünk egymással az utcán bármikor máskor. Valami van a kisugárzásában, ami olyan érzést vált ki belőlem, hogy meg szeretném ismerni, mindenképpen. Nyár elején nagyon elhatároztam magamat, hogy ha legközelebb meglátom, akkor esetleg odamegyek hozzá beszélgetni, de úgy gondoltam, az mégis csak furán venné ki magát, szóval a másik, amire gondoltam, hogy valami ilyesmit mondanék neki: "Szia, sokszor láttalak már a környéken, és az a helyzet, hogy nagyon szimpatikusnak tartalak... lenne kedved megismerkedni?" Ez így elméletben persze tök jól működik, de nem tudom, hogy reagálna a srác, meg aztán az se lenne a legelőnyösebb, ha csak dadognék összevissza, mert zavarba jönnék.

Sajnos egész nyáron nem láttam egyszer sem, és mostanában is csak a buszmegállóban látom, ott meg, ugye, sok más ember is van, és nem szeretném se őt, se magamat kellemetlen helyzetbe hozni :D Nem tudom, lehet-e szemezésnek mondani, de többször összenézünk, volt már arra példa, hogy annyiszor pár percen belül, hogy már én éreztem magam kínosan, hogy "úristen, biztos ilyeneket gondol magában, hogy mit bámul ez a lány.." :D

Kérdeztem már meg néhány fiúbarátomat, és ők eddig mind azt mondták, hogy nekik bejönne a lány kezdeményezése, de persze minden ember különbözik..

Tudnátok esetleg valami jótanácsot adni ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm:) 16/L



2017. okt. 11. 12:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tavaly tavasz, idén tavasz:D
2017. okt. 11. 12:41
 2/6 anonim válasza:
82%

Amit leirtal, amivel leszolitanad szerintem siman jo kezdesnek. Nekem is tetszene ha leszolitana egy lany, megsporolna nekem sok idot azzal, hogy o jon hozzam. Attol meg nem kell tartani, hogy nem tudsz beszelgetni vele, menni fog az, csak hajra.

19/f

2017. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát én annak a híve vagyok ha én mint fiú akarok egy csajt, akkor én nekem kell a csajhoz odamenni,ismerkedni, majd randira hívni-Ha már alakul a dolog...Na De mivel 2017 van vagyis a 21-dik század, így a mai fiatalok körében úgy van, hogy a csaj is oda mehet a sráchoz..Nem tiltja a törvény..Az ember szinte azt csinál amit akar, ( persze azt ami legális:D ) Ha annyira tetszik neked a srác, akkor közeledj felé, adj neki jeleket,szemezz vele, öltözködj ki szépen-tudasd meg vele hogy heló énis itt vagyok ám :D :D :D. HA akkor sem vesz észre, akkor próbálj vele beszélgetni.Menj oda hozzá és kész.Ha valamit Nagyon akar az ember, ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor szerezze meg.Mások véleményével meg nem kell törődni ha valami rosszat hallanál..Az olyan emberekkel ne törődj.Ennyit fűznék hozzá.Sok sikert.
2017. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

EN csak azt mondom hogy először csak jeleket adj mint az előző is mondta ES Aztan menj oda

Mert azert illene neki először lepni ha egy kis batoritassal is de neki kene

Amugy meg attól hogy itg megkérdezel minket attól az ő reakcióját meg nem fogod tudni

Szoval csak bátorítani tudlak -mivel EN soha nem mernek ilyet csinálni,,,de azert osztom azt észt :DDD

2017. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: milyen igaz,ossztod itt a józan észt :D
2017. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nagyon aranyosak vagytok!!:)
2017. okt. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!