Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keressek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,szeretnék barátnőt,de nem igazán megy. Hogyan kezdjek neki? Még nem volt barátnőm,jövőre megyek gimibe
2017. okt. 14. 09:26
 1/5 anonim válasza:
Ismerkedj. És attól hogy gimibe mész, nem kötelező hogy legyen barátnőd.
2017. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell siettetni! Ne aggódj, ez nem gáz. Gondolom biztos kíváncsi vagy, hogy milyen egy kapcsolat, és a hormonok is dúlnak, de nem kell feszengve barátnőt keresni. Az majd jön magától. Ilyen korban ne ezen gyötrődj, keress valami hobbit, szórakozz. Nem kell még ilyeneken aggódnod ;)
2017. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá, hogy minden áron kell. Majd jön amikor jönnie kell
2017. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak azért szeretném,hogy legyen valaki,akinek tudom fogni a kezét,akihez hozzá tudok bújni,és megcsókolni. Olyan zavaró,hogy a tövbbieknek van barátnőjük,és én is szeretnék. Nem azért,mert nekik is van,már én szeretném. JA,és köszi az értelmes,nem lecs*sző,kis pisis 14 éves vagy menj homokozni féle választ! Ment a zöld kéz!
2017. okt. 14. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A gimi teljesen mas lesz,sok uj emberrel, nekem ott lett eloszor baratom, ne aggodj, raersz!
2017. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!