Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressek magamnak fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek magamnak fiú barátokat?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki belém kötne: azért írtam ebbe a témakörbe, mert itt tuti kapok választ! Naszóval... Az lenne a kérdésem, hogy hogyan közeledjek a fiúkhoz, mint barát. Már rájöttem, hogy a lány barátok nem igazán hozzám valók. De én nem csak fiú havert akarok, hanem egy fiú legjobb barátot. Hogyan közeledjek, hogy ne higyjék azt, hogy szerelmes vagyok beléjük, tetszenek nekem? Hamár itt tartunk: létezik ilyen barátság?
2015. júl. 24. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lány barátom , lehetnál a másod
2015. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Létezik.


Én bármennyire is kanos vagyok ,vannak csaj haverjaim. :D

2015. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És tőlük nem akarsz semmit? Haverok vagy barátok? Nem mindegy
2015. júl. 24. 19:24
 4/15 anonim ***** válasza:

szeretnék én is egy normális lány barátot, viszont, hogyha olyan az illető félek, hogy többet szeretnék...

19/F

2015. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Beszéld meg velük.

Velem is rengeteg csaj tisztázta már - sajnos -, hogy friendzone, és csak jóbarátok legyünk... Persze utána nem is lettünk jóbarátok, ha a közelembe volt mindig ráizgultam, aztán sok próbálkozás után lekoptattak :D

2015. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De ezekszerint azt mondjátok, hogy ha a fiú-lány barátok közül az egyikük nem meleg, vagy nem bűnronda (elnézést a kifelyezésért), akkor előbb utóbb az egyik fél többet fog akarni?
2015. júl. 24. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól mondod. (Legalábbis a saját tapasztalataim alapján így gondolom.)
2015. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, ez ilyen
2015. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Haver.

2015. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2015. júl. 24. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!