Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A szép lányoknak bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitiszky kérdése:

A szép lányoknak bejönnek a csendes, félénk, de nagylelkű, kedves személyiségű szép fiuk mint pl. én! 😂😃?

Figyelt kérdés
En ilyen kicsit,sőt nagyon félenk vagyok ,es nehezen merek kezdemenyezni,es ezert nem volt meg baratnom,de mivel sok tobb csaj is mondta hogy helyes vok meg minden ez onbizalmat adot,és mostmár nem tartom magamat kicsit se csünyának,es nekem mar csak az a bajom hogy alapbol egy csendesebb,tarsasagkerulobb ember vagyok,de viszont nagyon oszinte vagyok mindenkivel!
2017. okt. 30. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted van bármilyen összefüggés a testi adottságaid és aközött, hogy kik jönnek be neked? Most vond le a következtetést a lányokra nézve!
2017. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mint "szép lány" mondom, de ha jól nézel ki és jó a személyiséged, vannak olyan lányok, akiknek bejönnek a csendes fiúk. :)
2017. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TR75 ***** válasza:
30%

"csendes, félénk, de nagylelkű, kedves személyiségű szép fiuk", akiknek amúgy kleptomániájuk van, borderline szindrómásak, igénytelen drogosok, mocskosak és rendetlenek.

:-Đ

2017. okt. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már mondták mások hogy szép vagyok( szerintem nem vagyok az tiszta átlagos vagyok). Nekem tetszenek az ilyen fiúk, én is csendesebb vagyok.
2017. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagy többségben nem.

Ha akarsz valamit, akkor kezdeményezned kell, és felkészülni az esetleges elutasításra is.

2017. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 OLYMPUS válasza:
Bonyolult világ ez ha kezdeményezel legalább kiderül hogy te kellesz vagy a pénztárcád vagy illetve csak palira vadásznak amúgy meg hívj el valakit randira és meglátod hogy tetszel e neki !?
2017. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is NINCS OLYAN HOGY DE VISZONT!!!!!!!!!!!!!!!!! A kettő kifejezés ugyanazt jelenti. Örülök hogy van önbizalmad de látszik hogy csak a külsőségekre adsz. Folyton kiemeled hogy SZÉP. A szépséget nem lehet mérni mert az relatív. Van olyan személy aki a bibircsókra gerjed. Kíváncsi lennék hány éves vagy mert van egy tippem és igazolni szeretném. Megírhatod privátban is.
2018. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ThisIsNotHuman válasza:
Nekem nagyon ^^
2018. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!