Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit fondoltok arról a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit fondoltok arról a lányról aki csendes (alig szól valakihez) de szép és csinos. (? )

Figyelt kérdés
Köszi a b válaszokat előre is.:)

2017. jún. 16. 18:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*gondoltok
2017. jún. 16. 19:01
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok, szimpatikusak. Szeretem ha annak ellenére, hogy amúgy csendesek tudok velük beszélgetni és megnyílnak kicsit.
2017. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha emellett értelmes, és tartalmasan lehet vele beszélgetni kettesben, akkor az ideálképbe illik. :) Viszont ha suta és ugyanúgy nem tud véleményt alkotni, mint a viháncoló tömeglányok, akkor nem fogom sokkal többe nézni.
2017. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, küldj képet :D
2017. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És hány éves ez a lány? :)


Nekem személy szerint bejön ez a típus.^^

2017. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Álomcsaj <3
2017. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit kellene gondolni? Csendes és csinos, ennél többet nem. Aki most azt írja hogy álomnő meg az ilyen lányok jönnek be annak a csinos rész keltette fel a figyelmét. Én azt gondolom, hogy ebből nem derül ki semmi, ha megismered akkor lehet valamilyen véleményt formálni. Persze ha csendes és ráadásul csinos is az jó alap, de még önmagában kevés.
2017. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Arra hogy elfarkalnám.
2017. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ^^

15/L vagyok :)

2017. jún. 17. 07:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy normális-e mert most attól hogy csendes attól még lehet hogy buta mint a föld.
2017. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!