Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hová és milyen gyakran szoktat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová és milyen gyakran szoktatok menni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm, és nincs semmi a környéken, max 1-2 hely, ahol lehet inni... és kocsim sincs, hogy távolabbra vigyem... :(

2017. okt. 30. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a barátommal sétálni szeretek este, a sötétben. Leülünk egy parkban, beszélgetünk. Vagy feljön hozzám és filmet nézünk. De én szivesen mennék vele moziba, vagy kajálni valahova. Van egy kocsma, ahova gyakran beülünk, akár dumálni, akár inni. De vele sajnos nem lehet elmenni sehova.

Ha nincs a környéken ahova eltudnád vinni, nem tudom. Max kérdezd meg mit szeretne csinálni, esetleg hova menne ahova eltudnád vinni. (Én örülnék ha a barátom legalább egyszer megkérdezné hogy mit szeretnék)

2017. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Leilus29 válasza:
Sötetben en is szerete setalni a parommal sütizőbe járunk hetente 2x moziba is vagy csak otthon film edzeni is eggyutt jarunk
2017. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 OLYMPUS válasza:

Üzenem az első komment írónak:

Ha az én párom lennél elvinnélek a világvégére is!!

Ha az akivel vagy nem visz sehova annak valami baja van vagy megcsal és ezért hanyagol vagy nem csal meg de már nem érdeklődik irántad ha ezek közül egyik sem akkor a fejére ejtették azt a szerencsés bolondot!!

2017. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!