Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátom de még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom de még nem hívott el sehova de folyton kérdezget rólam dolgokat PL. Hogy mondják el szó szerint mindent magamról. Amik kínosak azt is. Mit tegyek? Legyek őszinte vagy hazudjak neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, én nem nagyon tudom elhívni randizni mert hát az mijen. De ő még nem is próbálkozott elhívni, csak egyszer, hogy menjünk el moziba. Ott vártam de nem jött el miért lehet ez?

#fiú #randi #lány #szerelem #tini párkapcsolat #igazat mond vagy hazudik
2017. okt. 31. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeretne előbb jobban megismerni, és ez teljesen természetes. Kérdezd te is őt. Legyél őszinte, de ami kínos, azt még nem muszáj elmondanod.
2017. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Lehet hogy igaza van megpróbálkozik lehet hogy a végén nem is lesz kínos.


De van itt még valami.

16 évesek vagyunk de ő csak a szexszet várja mit tegyek,

2017. okt. 31. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, miből gondolod, hogy csak a szexet várja? Írj privátot, ott könnyebb odafigyelnem a válaszokra/kérdésekre
2017. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó érvelés :D : "mert hát az mijen"


21. század, nyugodtan hívd el valahova ha tetszik.

2017. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!