Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezget folyton? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezget folyton? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, az ő édesanyja és az én édesanyám már mielőtt egy osztályba kerültünk is ismerték egymást, és jóban voltak/vannak.


Mivel én nem vagyok egy macsó állampasi, ezért a csaj nekem mindig is az a tipikus, '99%, hogy úgysem jönne össze, mert túl jól néz ki hozzám' típus volt, ezért nem is fontolgattam, hogy kikezdek vele.


Igazából mostanában haverom nyitotta fel a szemen, hogy néha mintha lettek volna jelek arra, hogy talán mégis tetszem neki..


Mivel egy busszal járunk, ezért ha elmarad egy óránk vagy hasonló akkor mindig kérdezgeti, hogy melyik busszal megyek és ha esetleg több időt kell várni a buszra akkor azt is, hogy hova megyek addig. Mikor kicsit félspicces állapotomban találkoztunk bulikban, homályos emlékeim szerint többször beszélgetést kezdeményezett.. Tehát egyszer konkrétan mikor leültem a barátnői mellé akkor kifejezetten tőlem kérdezte, hogy 'mi a véleményem róla és a barátnőiről?', illetve ha elkezdtem beszélni valamiről akkor rögtön lecsitította a többieket és lelkes odaadással figyelte az éppen aktuális részeges baromságot..

Párszor észrevettem már, hogy miután leszálltam a buszról, engem nézett..


Lehet, hogy csak túlságosan befásultam és már mindenbe beleképzelek valamit, vagy ezek alapján tényleg lehet, hogy bejövök neki?

Tényleg rohadt furcsa lenne és elképzelhetetlen, mert mondom.. ő szinte egy bombacsaj én meg kis nyomi vagyok..


2015. szept. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Van esély rá! Kezdeményezz te is!


Ki tudja kit talál el Kupidoó nyila? ;D


Sok sikert! :)

2015. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az hát, próbálkozz be bátrtan!
2015. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a csaj olyan, akkor nem zavarja a kulso ha ismer teged es tetszik neki a lényed. Szoval a belsod miatt szerethet. Ez nem állhat az utadba. Legyen onbizalmad! A lanyok szeretik a bulizos laza palikat. Siman lehet nala eselyed! Hozd fel a temat ha itt az ideje, mielott mas teszi. Kezdd egy mosollyal. Ha viszonozza, akkor hajrá. Szurkolok.
2015. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő -szerintem- ugyanezt gondolja rólad, te vagy a kemény csávó, ő meg az átlagos csaj. Szóval kezdeményezz nála, szerintem sikered lesz!
2015. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen, ahogy az elozo azaz a 4 es mondja, o meg ugy gondolja te vagy meno csaj o meg egy kis bena csaj melled. Kezdemenyezz, szurkolok.

Bocsi az ekezetekert.

2015. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hajrá meglesz az!!!!!
2015. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!