Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Korcsolyazni menni randin jo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korcsolyazni menni randin jo otlet?

Figyelt kérdés

Vegre osszejottem azzal a lannyal (17L) aki mar jo ideje tetszett es elviszem randizni. (Nem elso randi mar 1 honapja jarunk) Tudni kell h en hokis vagyok amig o mukorcsolyazik. Arra gondoltam h elviszem korizni mert arra mindenki azt mondja h a lanyok odaig vannak erte. De nem vagyok biztos benne h igy is jo program lesz h mind ketten a jegen toltjuk az eletunk felet. Szoval mit gondoltok igyis tetszeni fog neki a dolog? Akarok meg keszulni ilyen forro csokival is meg minden.

18F



2017. nov. 2. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet! Értékelni fogja az egyszer tuti. Föleg még egy forrócsoki is a végére, az lessz az i-re a pont. 😉☺
2017. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszene neki. Együtt a jégen :)
2017. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy van beszéld meg vele. Persze ha meglepetésnek akarod akkor más a helyet de szerintem kérdezd meg, hogy van kedved elmenni korizni? A részletekbe meg nem kell beavatni.
2017. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meglepetesnek szanom szoval nem tud semmit
2017. nov. 2. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tudtok mindketten korcsolyázni, akkor mindenképpen szuper program. De ahogy olvasom, tudtok, úgyhogy igen, ez szerintem marha jó ötlet! :)
2017. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, ha esetleg megcsúszna, mindenképpen kapd el a derekát :D
2017. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiváló ötlet kérdező, és ha már megis kérdezed, mond mellé azt, hogy "Szívesen segítek, ha nem menne" Ennek a legtöbb lány örülni tud, mert a törődés, a segítség, szinte mindenki számára sokat jelent. 16/F írj privátot, ha kell valami tanács.
2017. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentunk es imadta :)
2017. nov. 6. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!