Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Többszöri randin milyen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri randin milyen még nagyon érdekes vicces témákat, kérdéseket lehet felhozni?

Figyelt kérdés
a lány érdeklődési köre: Anime, romantikus és fantasy könyvek, röpi (fura lenne ha erről kérdeznék mert utálom xD), hentai :DDD

2017. szept. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 15
2017. szept. 19. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondja a csaj érdeklődési köre hentai...XDDD Amúgy ne erőltesd a viccelődést, ha jön magadtól úgy vicces (talán) de ha nincs humorérzéked akkor csak rosszabb lesz szerintem mintha fapofával ülnétek egymással szemben. Érdekes témában pedig nem nagyon sokat tudok segíteni, nyilván az amiről mind a ketten tudtok beszélgetni. Arra hogy ezt kiderítsd pedig beszéltetni kell egymást, mi ebben nem fogunk tudni segíteni. Viszont ne tervezz előre semmit. Nem értem miért nem értitek meg, hogy önmagatokat kéne adni :) Kérdezgesd, dobj fel olyan témát amire vissza tud kérdezni, irányítsd a beszélgetést. Sok sikert :D
2017. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy mondom hogy valami téma vagy kérdés amiről a csajok imádnak beszélni :P
2017. szept. 19. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos hogy miről beszélgettek, hanem hogy jól érezzétek jól magatokat. Felsoroltál egy csomó dolgot amit szeret, ezekből ezernyi kérdést fel tudsz tenni. Vagy kérdezd meg hogy miről szeretne beszélgetni stb stb.
2017. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!