Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, és többször csináltunk már közös programot. Viszont mikor másokkal van vhol azt mindig posztolja facebookon, ha meg velem van arról soha nem rak ki semmit. Lehet hülyeség ezen agyalni, csak szemet szúrt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy ez a világ teljesen ki van fordulva önmagából. Amit nem teszel ki facebookra, az meg sem történt? Mert ez esetben elég unalmas életem van, nem történik velem soha semmi.
2017. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem a facebook a lényeg, hanem a lány szándéka. Nekem ebből az jön le hogy valamiért titkolni akarja hogy velem volt, talán nem vagyok felvállalható? Ha azt meg tudja osztani hogy kivel meg hol mit evett, akkor azt miért nem hogyha velem töltött egy délutánt?
2017. nov. 12. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez neked olyan nagy ügy, akkor kérdezz rá a lánynál
2017. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalna fel, el se menne veled sehova. Szerintem itt inkább arról van szó, hogy vagy fél ezt meglépni vagy úgy érzi, még nem vagytok ilyen viszonyban. Kellene csinálni egy közös képet és kérdezd meg, betag-elheted rajta őt! Ha igent mond, akkor ezek után ezzel se lesz probléma, ha nemet, akkor kérdezz rá az okokra.
2017. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!