Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy csaj akit már többször is láttam és ő is megismer?

Figyelt kérdés
Beszèlni még nem beszéltem vele és ráírtam mert már oár hete nem láttam de azt meg se nézte és szerintetek érdemes lenne személyesen beszélnem vele?

2017. jún. 21. 08:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen keresd fel.
2017. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ja beszelgess vele es majd kiderul hogy bejossz-e neki vagy sem:)
2017. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ahhoz is várnom kell még egy hetet hogy valahol lássam és tudjak beszélni vele.
2017. jún. 22. 09:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg szerintetek az jó hogy ha egyből elhívom valahova?Mert edzőterembe szoktam látni régebben és ott nem mertem odamenni hozzá de most már elhatároztam magam hogy megcsinálom amit akarok mert tuti hogy megint ott fogom látni mert szerintem azért nem volt mert érettségizik.
2017. jún. 22. 09:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyből ne hívd el,igaz hogy edzőterembe nem beszélgetni mennek,de ha csak ott tudsz kezdeményezni,hát akkor ott kell.
2017. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De akkor hogy kezdeményezzek mert ő ilyen visszafogottabb fajta csaj?
2017. jún. 24. 12:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Az edzőteremben beszélgess vele,keress valami témát,majd utánna hívd el,ha úgy érzed,vagy keresd fel facbookon s beszélhetek ott,utánna majd megbeszéltek egy találkozót.
2017. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De hát az a gond hogy bejelöltem facen és nem jelölt vissza meg instán ráírtam mert ott fent volt és ott meg se nézte amit írtam.

Szóval élőben kell vele beszélgetnem.

2017. jún. 25. 16:56
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg akkor is ha edzőteremben látom legközelebb akkor hogy kezdeményezzek mert ott más a helyzet?

Mint ahol melózik mert az egy strand és ott dolgozik vele az egyik haverom és akkor könnyebb lenne szerintem.

2017. jún. 25. 16:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak még nem tudom hogyan dolgozik ott de ha megtudom akkor elmegyek oda csak nem egyedül kéne mennem mert akkor az egy kicsit fura lenne hogy csak úgy beállítok hogy bejelöltem facen, bekövettem instán meg rá is írtam és akkor azt hiszi hogy nyomozok utána
2017. jún. 25. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!