Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mozizás jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mozizás jó ötlet elsőnek?

Figyelt kérdés
Mivel minden lehetőség kihúzva, sajna nem tudnánk másfele menni, max pizzázni, de akkor neki kellene lejönnie hozzám, és az meg számomra kínos lenne, ezért arra gondoltam, hogy mozizás jó lenne ( persze első randinál ellene vagyok de mivel :), mert kb 1 óra az út oda mire odaérünk, úgyhogy mire odaérünk simán megtudnánk egymást ismerni, és még ott sem kezdődne el egyből a film, tehát betudnánk ülni egy kávéra is, és még a film után is tudnánk 1 órát beszélni, tehát ja.. szerintetek jó ötlet ? 17/f

2017. nov. 25. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2017. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért nem ?
2017. nov. 25. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
tök mind1 nem ezen fog múlni hogy jó lesz-e a randi :D
2017. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hangulatos tud lenni, bár ott nem lehet beszélgetni.
2017. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo! Elotte utanna beszelni tudtok, a film pedig rengeteg temat tud utanna elinditani. Mi tetszett benne, mi nem? Miert? Te hogy csinaltad volna stb
2017. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért veti meg mindenki ilyen görcsösen a mozit az első randin. Szerintem teljesen ott van, nekem tetszene. Bár, ha magamból indulnék ki, biztos nem tudnék a filmre figyelni, hanem a következő 5o évre tervezném az életemet a sráccal.:D De szerintem tök romantikus tud lenni, ha mondjuk finoman megfogod a kezét, néha összenéztek aztán mosolyogtok, meg hasonlók. Utána pedig teljesen jó ha megisztok valamit.
2017. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!