Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira tanácsok?

Figyelt kérdés
Életem első randijára készülök 17 évesen, és fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Tippeket és tanácsokat várnék, mit szokás ilyenkor csinálni? Ő 19l én 17f

2017. okt. 22. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nagyon de nagyon jó illatod de ne parfüm hanem valami jó kis öblítő fú ha megöleled el se fogja tudni felejteni azt az illatot hidd el ;). Legyen rajtad olyan ruha ami tudod hogy jól áll ne szmoking vagy ilyesmi de ez alkalomtól is függő. Ne legyél nyomulós, legyél nyitott próbálj meg ne folyton magadról beszélni de persze ha kérdez beszélj nyugodtan. Kérdezz sokat a lányról hobbijáról stb. Keress közös pontokat és mosolyogj sokat
2017. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő kezdeményezett és trap partira megyünk elvileg :D
2017. okt. 22. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne egyél fokhagymát.
2017. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két évvel idősebb a csaj te büdös mázlista? :D


Egyet tudok érteni az előzőekkel, továbbá ne beszélj politikáról, vallásról, exekről, (zűrös) családi háttérről, pénzről és jó leszel :)

2017. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja de fogalmam sincs hogy kéne kezelnem, elég izgulós vagyok :D
2017. okt. 23. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eletem egyik megmosolyogtato randija legvegen a holggyel setaltunk a hazahoz amikor is megcsuszott es esett egy oltari nagyot, en ezt nem birtam ki nevetes nelkul, de nem is tudtam abbahagyni es fingottam egy bazi nagyot. Ha ezt nem koveted el nyert ugyed van.
2017. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
😂😂😂😂😂utolsooo
2017. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
marha régi kèrdès XDD DE A 7-ES A LEGJOBB!!!!
2020. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!