Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindig mondom a lánynak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondom a lánynak hogy élőben és képeken is nagyon jól nez ki, de ő csak azt mondja hogy nem is mert csúnya. A lányok miért mondják mindig ezt? És ilyenkor mit lehet írni nekik? Vagy csak többször akarják hallani hogy szép?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Testképzavaros, önbizalomhiányos. Jobban teszed, ha nem foglalkozol vele.
2017. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja, önbizalomhiányos, és ahelyett, hogy azt mondaná neked, hogy köszi, az orrod alá dörgöli, hogy ő milyen szerencsétlen. Igen, mindenkitől hallani akarja, hogy szép, stb. /L
2017. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos még fiatal. A lányok tini korban nem igazán tudják mit akarnak, az idő megoldja.
2017. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Vagy önbizalomhiányos, vagy szereti magát dicsértetni.


Egyébként szerintem irtóra irritáló. Oké, egy ideig még aranyos, hogy győzködni kell, hogy nem egy bányarém, de amikor mást se hallasz, hogy jaj, ronda vagyok, nem vagyok szép, kövér vagyok, csúnya vagyok... az kedv- és kapcsolatromboló. Főleg, amikor már azt sem hiszi el, hogy komolyan gondolom, amit mondok.

2017. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ez az én problémám igen. Köszönöm a válaszokat! Akkor hagyom őt a fenébe.
2017. nov. 28. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen barátnőm, aki igazából csak azért mondja ezeket mert azt akarja hallani hogy szép.../L
2017. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor elég mondani neki napi 10-szer hogy szép vagy bmeg ? És hát ha megunja ezt a viselkedést?
2017. nov. 28. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem azzal, hogy elhagyod csak mert azt gondolja magáról, hogy csúnya, csak azt bizonyítanád, hogy neki volt igaza, és mégjobban önbizalomhiányos lesz. Próbáld elmagyarázni neki, hogyan látod te őt, hogy az apró hibái is gyönyörűek számodra. Ha megérti, ahogy gondolkodsz, jobban el fogja fogadni. Legyél neki te az, aki önbizalmat ad, ha ebben a média befolyásolta világban ennyire el van torzulva a szépségről alkotott véleménye.

18/L

2017. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!