Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon csúnya vagyok (és ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok (és ezt már többször is mondták nekem), lehet valaha esélyem egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
18l
2016. ápr. 19. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha lelkileg normalis vagy akkor mindenkeppen.
2016. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze:) Szerintem te is megtalálod azt aki lelkileg hozzád illik, és ő majd szépnek fog látni. Aki meg azt mondja, hogy csúnya vagy az nézzen tükörbe. Szerintem minden lány szép a maga módján. Ha te csúnyának látod magad akkor az az ismerkedésben is korlátozni fog. Legyen egy kis önbizalmad, és akkor minden rendben lesz. Ne hallgass másokra. Ha biztos vagy önmagadban, akkor az majd meglátszik és az ismerkedés is könnyebben fog menni:)
2016. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kik mondták? Küldj egy képet, lehet, hogy csak más frizura kell, mert előnytelen a mostani.
2016. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe, s leírom min valtoztass, vagy maradj ilyen.
2016. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Öltözködj csinosan,biztosan összetalálkozol valakivel,akivel szimpatikusak vagytok egymásnak.
2016. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, lehet.

36/F

2016. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod küldj képet, szívesen segítek abban, hogy esetleg mi az, amin tudnál változtatni és jót tenne. :) De hozzátenném, minden nőben van valami szép. Amíg nem vagy igénytelen addig semmi nagyobb gond nem lehet veled.
2016. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: nincs csúnya nő, csak ápolatlan.

Mindenkiben van valami szép, és azt kell kihangsúlyozni.

Frizura, smink, öltözködés.

Egyébként meg fura, de vannak ronda férfiak is, és bármennyire szeretnének bombázókat, ők kénytelenek beérni a kevésbé szép nőkkel. Biztos találsz majd ilyet, csak akkor ne légy túl válogatós.

2016. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

volt osztálytársam tényleg a csúnya kategóriába tartozik mégis van pasija, azóta eltelt pár év, gyerekük is lett szóval igen, lehet neked is normális kapcsolatod :) kép jöhet nekem is, ne félj nem harapok ;)

21F

2016. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Dugnálak
2016. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!