Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért hívtál randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívtál randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit randira hívtam, de azt mondta hogy azt akarja hogy csak barátok maradjunk ezért nem jön el. Erre azt mondtam hogy nem is akartam randira hívni csak baráti találkozásra. Azóta amikor csak beszélünk felhozza a témát hogy ő azt hitte hogy randira hívom. Miért hozza fel ennyiszer ezt a témát?

2017. nov. 29. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2017. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert mért ne?
2017. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, mert fúrja az oldalát a kíváncsiság. Azthitte, hogy majd jól lekoptat a barátkozás dumával, de erre nem számított, hogy te is rákontrázol ugyanazzal. Aztán most nem tudja mi van, visszanyalt a fagyi.
2017. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert a lanyok szeretik, ha randira hivjak oket. De csak szigoruan ugy, mintha barati talalkozas lenne. Ezert a "randi" szot szamuzd a szotaradbol!!! Ha megint rakerdezd, akkor valaszolj csak lazan: - Es ha az? Nincs azzal semmi problema...

Valszeg tetszel neki, csak nem TE vagy az almai lovagja vmi miatt... Ettol meg kivancsi rad, ami jo! :)

2017. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!