Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavarhat meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarhat meg egy baráti kapcsolatot az ha elhívom egy randira és nemet mond? Én 15f, ő 15l.

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha sikerül is és összejövünk mennyire fogja ez befolyásolni azt ha tovább szeretnék barátkozni vele?
2017. nov. 25. 21:12
 2/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem próbáld meg, nincsen rá biztosíték, hogy mi lesz utána de egy próbát biztos megér!!
2017. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nekem ezzel rosz tapasztalatom van. Buszmegállóban Amikor 13 körül voltam akkor bevalottam hogy bejön nekem a csaj és nem beszéltünk 1 éven keresztül és azóta meg köszönő viszonyban vagyunk. Hogy ehez hasonló lehet ha nemet mond. Jóó enyire nem lehet rosz mert érelmesebbek vagytok már 15 évesen.

Ha azt mondja hogy igen akkor szabad a pálya randin egy találkozói ölelés beszélgettek pl. korcsolyáztok eggyet nevettek. Későbbi randin ha nem az elsőn Elcsattan a csók és így tovább és tovább.

2017. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok jah hogy nem ez a válasz a 2. Kérdésre bocs xd

Hát ha azt mondod hogy inkább barátkozni szeretnél vele akkor azt szakításnak fogja venni és nem fogtok beszélgetni már nagyon

2017. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elcseszi. Ezt velem is próbálták páran akiket barátoknak tartottam és előre jeleztem, hogy nem is lesz több sosem. Ezt persze figyelmen kívül hagyták és nyomultak. Onnantól megszakítottam a kapcsolatot, mert nem ugyanazt akarjuk egymástól. Ha te össze akarsz vele jönni az már nem csak barátság.

34N

2017. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy az osztályommal nem vagyunk egy hullám hosszon, azonban az ő osztályából ismerek egy baráti társaságot(ő is benne van) és velük nagyon jól érzem magam, és ezért kérdezem mert nem szeretném őlet elveszíteni.
2017. nov. 25. 22:00
 7/10 anonim válasza:
Azt mondanám ne tedd, láttam már példát ind kettőre viszont ha nem látod rajta, hogy tetszenél neki nagy eséllyel nemet fog mondani, kedveltesd vele meg magad, vagy lépj tovább.
2017. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha tiszteletben tartom, és nem nyomulok rá ha nemet mond?
2017. nov. 26. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem normális emberek tudnak barátok maradni egy ilyen próbálkozás után. Nálunk a családban 3 válás volt és mindegyik elvált pár zökkenőmentesen képes volt folytatni a közös családi életet. Szóval egy barátság - kapcsolat - barátság felállás is működhet, ha helyén kezeli mindenki a dolgot.


Szerintem nyugodtan próbáld csak meg, mert ha nem teszed, akkor sose nyugszol meg, hogy mi lett volna ha... tálald úgy a dolgot, hogy a csajszi ne érezze se kényszernek, se egy olyan válaszútnak, ahol azonnal döntenie kell. Továbbá miután leadtad a megfelelő jeleket a szándékodról, érdemes lépned egyet hátra, és várd meg, hogy a következő lépést ő tegye meg. Ha akar közeledni, tudja hogy te tárt karokkal várnád, majd ő lép, ha akar.


Ha meg nem tesz ilyen irányban lépéseket, akkor csinálj úgy, mintha mi se történt volna, folytasd barátként vele a kapcsolatod. Ennek akár úgy is hangot adhadsz, hogy egy ideig nem találkozol vele kettesben, csak a többi barátaitokkal együtt, és akkor is inkább a többieknek szenteld a figyelmedet, és ne neki. Innen tudni fogja, hogy nem akarod tovább mószerolni a komolyabb kapcsolat lehetőségével. De azért maradj vele kedves és barátságos, ne nézd levegőnek, nehogy átess a ló túloldalára, és azt higyje, hogy megharagudtál rá!


Sok sikert!

2017. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De milyen jeleket adjak, mondanál konkrétumokat ha megkérlek? Köszönöm!
2017. dec. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!