Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok így vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok így vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nem olyan régóta beszélgetek. Mindegy hol ismerkedtünk meg, de nem találkoztunk meg élőben.

Látszik hogy messengeren máshogy fejezi ki magát, egy kicsit érzéketlennek tűnik számomra, viszont mégis furdall a kíváncsiság és tetszik is.

Viszont félek is a találkozótól, mert semmi bensőségesebb dolgot nem tudunk a másikról, csak nagyon felületesen beszélgettünk.

Viszont nem is neten kell ezeket megbeszélni hanem élőben...

Szerintetek? Ti elmennétek?



2017. dec. 6. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismeted, joformán nem is szimpi neked, semmi bizalmasabb dologról nem beszéltetek. Szoval azt sem tudod hogy kicsoda.

NE találkozz vele! Ez így veszélyes!!!

2017. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy városban tanulunk,vagyis ő már végzett. Most egyetemista. Ismerem elég sok barátját, vannak közös ismerőseink.
2017. dec. 6. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Te akarsz vele találkozni?


Szerintem az a tiszta dolog, mert sokszor van olyan hogy neten nagyon jól elírogat az ember valakivel aztán élőben már nincs meg a szikra.

Ha van rá lehetőséged találkozz vele valami semleges helyen, igyatok meg egy kávét(én se iszok kávét), beszélgessetek, aztán ha szimpi lehet tovább gondolkozni.

(gondolom annyira azért nem vagy elfoglalt, hogy nem fér bele a napodba)


Amúgy ő erőlteti a találkozást?

2017. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti, hanem megbeszéltük hogy 'talalkozhatnank', egy buliban egy helyre mentünk volna,de spontán szerettük volna, szóval nem beszélhettünk össze hogy ki hol van. Én árultam arra a bulira a jegyeket. Végül ez nem jött össze mert nem mentem.
2017. dec. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!