Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok vele úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok vele úgy, hogy nem kameráztatok előtte?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival már hónapok óta,tulajdonképpen munkakapcsolat,de úgy néz ki,hogy ebből randi lesz,mert eléggé kezdünk egymásba bonyolódni.


Képeket már láttunk,telefonálunk sokat,skype chat,

facebook, viber,rendszeresen.



Találkoznátok úgy, hogy nem volt webcamera?

Én igen,de kíváncsi vagyok mások véleményére is.



Köszi


32 N

33 F


2017. nov. 22. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Siman. Nyilvanos helyen, napközben, miert kene ehhez webcamera.
2017. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Semmiképp.

Webkamera, intim képek, camszex és negatív nemibetegség-teszt fotója nélkül, az aznapi újsággal mellette eszembe sem jutna.

2017. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

oké oké :)

igazából nem is magam miatt kérdeztem,mert én írtam is, hogy simán találkoznék,hiszen hónapok óta beszélgetünk,

teló,internet,stb és ő a szakmájában ismert ember, tehát nem ő a baltás gyilkos.


Inkább az ő oldala érdekelt volna.Hogy ő is benne lenne e a taliban,anélkül, hogy kameráznánk.


Szóval ti találkoznátok a nővel?



p.s.: az a bajom a kamerával,hogy torzít és én nem erre vagyok kíváncsi,hanem a valódi képre,szóval számomra ezért lenne felesleges a kamera.

2017. nov. 22. 21:12
 4/14 A kérdező kommentje:
igen, nyilvános helyen és nappal,persze.
2017. nov. 22. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
A te koroddal tudhatnád, hogy éltek emberek a webkamera előtti időkben is...
2017. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
internetes munkakapcsolat * Munkával kapcsolatban futottunk egymásba a neten és azzal kapcsolatban is kezdtünk beszélgetni.
2017. nov. 22. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Vajon ezzel a generációval tényleg kihal az emberiség, csagy csak az extra hülyék nem fognak tovább szaporodni?
2017. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Nyilvános helyen. És nem a lakásom előtt megállt autójába ülve, mint a kedves kollegina ma itt :)
2017. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ő utalt már egy esetleges találkozásra a jövőben?

Milyen munkakörben dolgoztok?

2017. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem is akarnék kamerázni mert minek, ha lehet találkozni?

Amúgy is utálom a kamerázást, sem fotogén nem vagyok , tudom ma ez nagy divat, mint ahogy jaguar is írta de engem ezzel hagyjanak békén :)

F35

2017. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!