Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, külsőm rendben van, sportolok. Facebookon találtam egy lányt, nem ismerem, és nem tudom hogy konkrétan hogyan írjak rá. Csak a beszélgetés elkezdésével van problémám, utána már lenne miről beszélni. Ja és az ilyen sablon szövegekkel meg légyszi kíméljetek, hogy „hogy vagy?” vagy „micsi?”Bulizni is járok,de eddig nem nagyon jártam sikerrel..Válaszokat előre is köszönöm!

2017. dec. 17. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak irj rá hogy Szia van kedved beszélgetni?
2017. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy sztm nézd meg az érdelődését és pl ha modjuk látod h volt pl Rómába vagy dobol akk írj rá h látom h bla bla bla és kérdezz róla valamait vagy tényleg csak szimplán írj rá csak ne ijeszd meg
2017. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!