Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy olyan lánnyal akivel csak köszönőviszonyba vagyunk, de jó lenne megismerni?

Figyelt kérdés

Igazából van már némi tapasztalatom, de hátha tudtok adni valami jó tanácsot, ami esegleg egy kicsit megkönnyíti, mert általában sokat szoktam rajta gondolkozni. Vannak ötleteim csak nem tudom mennyire jók. :D

Előre is köszi. :D 19f



2016. jan. 2. 02:42
 1/6 anonim ***** válasza:
itt nincs semmi új dolog, szerintem elég a te tapasztalatod
2016. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szép idő van.
2016. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan ismered, hol szoktál vele találkozni. Ha suliban, akkor a tanulmányairól lehet kérdezni, most aktuális az érettségire való készülés, hogy áll vele, mik a tervei, tervezi-e, hogy továbbtanul valahol. Vagy jelöld be a facebookon, előbb persze nézd meg, hogy egyáltalán tetszene-e neked az egyénisége, a személyisége, hogy olyan dolgokat oszt-e meg, amikkel te is egyetértesz, amik neked is szimpatikusak. Ha nem akkor felejtsd is el. De ha szimpatikus így is, akkor írhatod, hogy tegnap ugyan láttalak itt és itt, ezért most úgy gondoltam, írok is neked, de jobban örülnék, ha ismét személyesen láthatnálak. Aztán a válaszból kiderül, tetszel-e neki, vagy sem. Ha nem válaszol, ne erőltessed.
2016. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
folyt. Legfeljebb, ha újból látod személyesen, megkérdezheted, megkapta-e az üzenetedet. Ha azt mondja, meg, elég annyit mondani: várom a választ, aztán ha mégsem ír, akkor nem tetszel, sajnos.
2016. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Áh értem ez mondjuk logikusan hangzik. :D
2016. jan. 3. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha meglátod, mond ki ami akkor épp eszedbe jut. :)

A párom is így kezdte, azóta ( lassan 5 éve) együtt vagyunk. pedig elég fura dolgot kérdezett. :)

2016. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!