Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg annyira gáz, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira gáz, ha a lány hívja el valahova a srácot?

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszélgetek egy ideje és pár ember bíztatására ráírtam,hogy nem-e lenne kedve valamikor találkozni velem?!

Anya teljesen ki van akadva,hogy "egy lány sose fusson egy fiú után"..De amúgy mindig a fiú ír rám,csak éppen én hívtam el...

Ez tényleg gáz?Igaza van anyának!



2017. dec. 21. 23:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Igaza van anyának???
2017. dec. 21. 23:50
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Randira csak fiúnak kell megtennie.

De ha csak találkozni akarsz vele, stb, akkor lehet.

2017. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem gáz.Én is hívtam már el fiút valahova és nem éreztem kínosnak,mert ugyanúgy,ahogy a te esetedben,mindig ő írt rám,tehát az első lépést ő tette meg,nekünk pedig néha nem árt kicsit rásegítenünk.
2017. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
A hagyományos felfogás szerint minden gáz, amit egy lány csinál, kivéve, ha csak passzívan hagyja, hogy megtörténjen vele minden. Döntsd el, hogy élni akarod az életed, vagy azt várod, hogy mindenben mások döntsenek helyetted.
2017. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nincs igaza, simán elhívhatod.
2017. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy gáz! Sőt, az lenne a gáz, ha te csak játszanád az élettelen jégcsapot.
2017. dec. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%

Ma már a lányok átvették a fiúk szerepét! Nincs türelmük kivárni, hogy a fiú lépjen, inkább maguk ajánlkoznak fel.

Anyukádnak igaza van.

2017. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy mindenkinek ennyire viszket több tízen egynehany évesen..
2017. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza anyádnak.
2017. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy mindegy, ki hívja el a másikat, mert ha sikerül valami, akkor késöbb is elfogjátok hívni egymást közösen. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség.
2017. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!