Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én is elhívhatom valahova?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is elhívhatom valahova?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel köszönőviszonyban vagyok (körülbelül egy hete). Igazából először is én mentem oda hozzá, hogy bemutatkozzak stb. A suliban nagyon nem érzem úgy, hogy tudnánk beszelgetni, ott vannak a haverjai, és úgy már egy “sziába” is belevörösödök. A srác egy évvel fiatalabb egyébként (én 17, ő 16). Szóval ha mondjuk suli után a kapuban valahogy “véletlen” megvárnám, nagyon kellemetlen lenne, ha odavetném neki, hogy valamikor összefuthatnánk vagy ilyesmi? Természetesen nem ezzel kezdeném, előtte kétszer beszéltünk...

2017. okt. 26. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Rosszul áll a lányoknak a nyomulás. Nagyon.
2017. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ!
2017. okt. 26. 19:39
 3/6 anonim válasza:
Kedves kérdező, ne hallgass az első válaszolóra, ugyanis ez nem nyomulás, és egyáltalán nem gáz, ugyanis ismerkedni próbálsz. Mi van, ha egy lány csak barátkozás céljából hív el egy srácot? Az is nyomulás? De ne várd meg a kapuban, annak számodra kellemetlen következményei is lehetnek. Ha beszélsz vele, akkor hozd fel, hogy elmehetnétek valahova, vagy hogy nem-e akar elkísérni valahova. Semmiféle képpen ne úgy menj oda hozzá, hogy ,, helló , eljössz velem randizni?". Vezesd fel.
2017. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor én meg azt mondom,ne hallgass a harmadik válaszolóra.

Ha akar valamit a srác, akkor elhív, mert ez alap egy hím neműtől. Ha ennyihez sincs töke, akkor mi a francot akarsz tőle? Mellesleg egy hete ismeritek egymást, mi alapján hívnád el? Ezzel az erővel engem is elhívhatnál, vagy a másik válaszolót, mert kb. ugyanannyira ismersz minket. Semennyire.

2017. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végülis pénteken amikor összefutottunk a suliban elhívtam, hogy esetleg lenne-e kedve valamikor találkozni és igent mondott:D

Tudom, hogy nem ismerem hónapok óta de úgy éreztem hülyeség lett volna várni és esdekelni utána, inkább kezembe vettem az ügyet, ha meg nem vagyok neki szimpatikus, akkor meg nem kell magamat sem áltatni és várni arra, hogy ő közelítsen meg hanem tudom, hogy én megtettem amit tehettem, nem jött össze:D

2017. okt. 29. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor minek tetted fel a kérdést.

Szerintem innetől kezdve legyél te a férfi a kapcsolatban, ha már így szeretsz udvarolni. Hívd el randira, te csókold meg először.

2017. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!