Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit reggel a buszon szoktam látni, de mindig a barátnőjével van így ott nem tudok vele beszélni, esetleg ha Facebookonn bejelölöm de ahhoz nem tom hogy mit szólna 16/F
2017. dec. 25. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelöld be kerek perec és írj rá és jön ami jön ennyi
2017. dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bejelöltem és vissza is igazolt, tipp hogy mit írjak neki?
2017. dec. 25. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok írj rá azzal hogy Boldog Karácsonyt vagy valami hasonlót..vagy csak simán írj annyit hogy Szia boldog karácsonyi ünnepeket és utana majd ír rá valamit es utána írhatod hogy amúgy én vagyok az a srác a buszról és hát elége felkeltetted az érdeklödésem csak folyton volt veled valaki és nem volt merszem oda menni..stb és írhatod hogy megszeretnéd ismerni és utana már mehet a többi😉 haha csak rafináltan ügyesbe hajrá!
2017. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!