Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem, illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem, illetve azért kívánjak neki boldog karácsonyt?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk újra összemelegedni az exemmel,akivel 1,5 éve szakítottunk, ő írt rám.Megkérdeztem,nem-e talizunk a szünetben, nagyon örült, írta hogy ő is tervezte..Majd másnap szembe jött velem az utcán a haverokkal majd köszönt, mosolyogva.Rá fél órára írt egy smst:"Meg is volt a tali😂😂"

Erre én ideges lettem és dühömben nem írtam semmit, mert csúnya lett volna ha leírom amit gondoltam akkor...

Ez volt 2 napja,azóta se válaszotam neki semmit..

Ez vajon csak poén lett volna?Vagy csak azért írta,hogy ő is tervezte a talit,hogy ne bántson meg? Szerintetek már nem is fog keresni?

Esetleg írhatok neki karácsonyra? Vagy az már nagyon gáz lenne/futás utána?

Egyébként úgy szeretném ha lenne köztünk valami,de...

Köszönöm 16/L



2017. dec. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, hogy miért lettél dühös. Ennyi információból egy egyszerű viccnek tűnik, ennek kár ekkora jelentőséget tulajdonítani.
2017. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénból írta, szerintem írhatsz neki, nem hinném hogy rosszat akart az Sms-el
2017. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

#1-es

Én azért írtam, mert nekem ez egy lerázásnak tűnt

2017. dec. 25. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kihasznalna
2017. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!