Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az egyik tanáromnak, akibe...

Az egyik tanáromnak, akibe majdnemhogy szerelmes vagyok kívánjak boldog karácsonyt és adjak mellé szaloncukrot, vagy csak kívánjak boldog karácsonyt? 15/L HELPME!

Figyelt kérdés
Nem tudja, hogy majdnem szerelmes vagyok bele, meg amúgy tök jóban vagyunk, nem szokásos tanár-diák kapcsolat, stb., de mégis, nagy hülyeség lenne utolsó tanítási nap előtt (utolsó közös óra) szaloncukrot is adni? Utolsó nap úgyis mindenkinek fogok szerintem, akivel óránk lesz, szóval annyira hülyén nem jönne ki, de mégis, csak szimplán "boldog karácsonyt" vagy szaloncukor is?

2012. dec. 12. 17:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Adj szaloncukrot is:D vagy ha úgy alakul adhatnál neki egy legjobb tanáros tollat pl. ha úgyis jó a viszonyotok és mellé mondod boldog karácsonyt XY néni :DD
2012. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na, azért annyira nem vagyunk jóban, de köszi.:D

Szaloncukron egyre inkább elgondolkozok.. Osztálytársaim biztos kapnak, ofő is, ha már ott van, egy vagy két szaktanár, meg egyen gondolkozok, bár az már a nyalizás kategória határa... :S

2012. dec. 12. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

1. honnét veszed,hogy a kérdező leszbikus?

Amúgy ha másnak is adsz akkor szerintem nem gáz,de ne úgy,hogy egy darabot a kezébe nyomsz hanem "csak úgy" megkinálod :)

2012. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tanúsítom, hogy a kérdező nem leszbikus.:'D
2012. dec. 13. 17:55
 5/7 anonim válasza:
Jajj bocsi nem láttam a 15/L sajnálom :D m1 attól még adhatsz szaloncukrot :P
2012. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már a stílusból tudtam hogy lány.
2012. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugodtan adhatsz neki szaloncukrot.
dec. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!